Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 188 10
Sex Studio 156510
Γενική βαθμολογία
 
9.1
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Έχοντας την κούραση και την απογοήτευση μιας πραγματικά ατελείωτης ημέρας ήθελα να χαλαρώσω λίγο... Οπότε πήρα το αμάξι (αν και ελικόπτερο να έπαιρνα τόσο γρήγορα δεν θα έκανα) και πάρκαρα από το ίδρυμα από το οποίο ξεκινάω τις βόλτες μου στην περιοχή.

Στο Νο 1 (στο οποίο μπήκα στο τέλος) ήταν η Βαλεντίνα. Μικροκαμωμένη, ξανθιά με καρέ μαλλί, και μικρό στήθος, που επιβεβαιώθηκε αργότερα, ευγενικότατη στο σαλονάρισμα (μέχρι και δια χειραψίας χαιρετισμός) και με λίγο χαμόγελο και τις υποσχέσεις της κυρίας επί της υπηρεσίας ότι θα περάσω καλά πείσθηκα και μπήκα με το απλό παράβολο των 30€.

Ξεντύθηκα και περίμενα την κοπέλα η οποία ήρθε μετά από 5 λεπτά περίπου αν και ήμουν ο μόνος πελάτης. Δεν με χαλάει κάτι τέτοιο γιατί μ' αρέσει να έχω τον χρόνο μου να ξεντυθώ και να μην είμαι σαν φαντάρος στο πετάδην.

Μπήκε με χαιρέτισε και με φίλησε στο μάγουλο. +1 γι' αυτό. Ήταν πρόσχαρη και ομιλητική όσο έπρεπε καθ' όλη την διάρκεια του στριπτίζ της. Ξαπλώσαμε και είχαμε εκατέρωθεν αγκαλιές και φιλιά στο μάγουλο. -1 εδώ που δεν δίνει φιλιά στο στόμα αλλά +1 γιατί το δικαιολόγησε ότι δεν δίνει λόγω πεοθηλασμών.

Η μάχη ήταν πολύ σύντομη. Πιο σύντομη απ' όσο θα ήθελα και λεπτομέρειες της δεν θα γίνουν γνωστές. Αλλά θα πω ότι μόνο μια στάση προλάβαμε να κάνουμε με την Βαλεντίνα από πάνω. Μετά λίγο social time και μέσα στο δωμάτιο και έξω με την κοπέλα και την υπηρεσία που ήταν χαμογελαστές και πρόσχαρες και έτσι μου έφτιαξαν το βράδυ...

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Βαλεντίνα
dokimazo
Μέγας
Εγγραφή:
26 Μαρ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
30
Likes:
651
Πόντοι:
4.475
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
25 Σεπτεμβρίου, 2015
Το σαιτ εγινε για να εξιστορει ο καθε συναγωνιστης λεπτομεριες το πως περασε και τι ακριβως κανει η κοπελλα.τι θα πει λεπτομεριες δεν θα γινουν γνωστες??εκθεση ιδεων μπηκες για να γραψεις?Μαλακία
27 Σεπτεμβρίου, 2015
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Το παλικάρι έχυσε κι έφυγε. Τι λεπτομέρειες να γράψει; Μεγάλο χαμόγελο
27 Σεπτεμβρίου, 2015
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Συναθλητη στο σαιτ γραφουμε το πως περναμε με τις κοππελες για να ξερουμε αν αξιζει να περασουμε και να μην φαμε φολα.Απο τοτε που εγινε το σαιτ,το πηραν χαμπαρι και πολλες κοππελες 'συνηλθαν' και προσφερουν καλυτερες υπηρεσιες.Οσες ειναι σαβουρες και κοροιδευουν μαυριζονται και τελικα παιρνουν μπουλο.Αν ειναι να γραφουμε επιφανειακα και να μην λεμε τις λεπτομεριες της καθε μιας,αν αξιζει η οχι(ασχετα την καθε αποψη που ειναι υποκειμενικη)δεν θα υπηρχε λογως υπαρξης του σαιτ.Μεγάλο χαμόγελο
30 Σεπτεμβρίου, 2015
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Συμφωνώ απόλυτα. Απλά στην προκειμένη περίπτωση δεν υπήρχαν λεπτομέρειες για να γραφτούν. ''Η Μάχη ήταν πολύ σύντομη'', είπε ο συναγωνιστής. Άρα αν έγραφε θα έγραφε εικασίες. Καπέλο
27 Οκτωβρίου, 2015
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Στις κριτικές του ο καθένας γράφει όπως θέλει και όπως νιώθει εκείνη την στιγμή. Όταν αρχίσεις να γράφεις και για άλλες κοπέλες εκτός των 2-3 που έχεις εκθειάσεις έλα να μου πεις.
5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5