Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 75 10
Γενική βαθμολογία
 
8.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Νεφελαρα και παλι γιατί μας παλαβωσε η Κωλαρα της!Μεγάλο χαμόγελο
Την είδα στο σαλοναρισμα με μαυρο σετ εσωρούχων !Ναι! δεν το σκέφτηκα καθόλου!Κουλ
Αφού καθώς με πήγαινε η τσατσά στο δωμάτιο οι γκαβλες βαρεσαν ηδη κόκκινα.Ντροπή
Δίνω το πορνοοαραβολο των 40€ για γλειψιμο γλυφομουνιου!Γλώσσα Η τσατσά μου έδωσε τα ρέστα μεσά απο τα βυζομπαλα της.ΠροσκύνημαΠροσκύνημα ρε Λεώ απο μεσά μου τι άλλο θα δουμε σε αυτήν την Πολή(Φτωχομανα)!Ναι! Εισέρχεται το μωρο αρωματισμένο ! Τα είπαμε λιγάκι για τα πολιτικά και μου είπε οτι αν ψηφιζε , θα ψηφιζε Χ.Α.Ναι! Το μωρο θέλει παρακρατικο γαμησι λέω απο μεσά μου!Γλώσσα
Μπαλαμουτιασμα πολύ και πολλα φιλια σε λαιμούς και βυζακια . Την ξαπλωνω και την ξεκιναω φιλια απο πανω προς τα κατω φτάνουμε στην επίμαχη περιοχή της και της βγάζω το πορνοστρινγκ!
Της σήκωνω τα ποδιά και την ξεκιναω γλειψιματα περιστροφικά! Την ξεκιναω κάτι ρουφηγματα στις μουνοχειλαρες τις και μου λέει πιο ηρεμα μωρο μου!Ντροπή ε! Μετα απο αυτό δεν έδωσα και τον καλυτερο εαυτό μου σε αυτον τον τομέα!Σπασίκλας Μετα απο λίγο γλειψιμο ακόμα σηκωνομαι και της τον βγάζω. Με ξαπλώνει φοράει καποτα και μου φέρνει την κωλαρα της μπροστά μου και ετοιμάζεται για 69 το μωρο!Ναι! έπεσε το χουφτωμα του αιωνα πριν καθίσει!Γλώσσα Η γκαβλα παλι ηταν στα κόκκινα και την λέω ξάπλωσε μωρο μου είμαι στα κοντά!Μεγάλο χαμόγελο Μου λέει δεν προλαβα να σε γλειψω όσο θα ήθελα!Προσκύνημα
Της τον βάζω , ενω ηδη τα πρωτα υγρά μου φευγαν! Ε! Λέω θα την γαμησω όσο αντεξω χυμμενος ηδη!Μεγάλο χαμόγελο
Πέρασα Κάλα και θα το ξαναεπαναλαβω σύντομα!Κατσικογάμης
Γιατί με παλαβωσε απο παιδι η Κωλαρα της Νεφέλαρααας!Γλώσσα

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Σεπτεμβρίου 22, 2015
Όνομα κοπέλας
Νεφέλη
Υπηρεσίες
mpouxos
Ανώτατος
Εγγραφή:
4 Ιουλ 2014
Μηνύματα:
Κριτικές:
169
Likes:
8.339
Πόντοι:
10.326
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
23 Σεπτεμβρίου, 2015
οταν λες κωλαρα για εξηγησε ποια ειναι τα γουστα σου, πως δλδ ειναι ?
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1