Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.4 224 10
Γενική βαθμολογία
 
8.2
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Την είχα γνωρίσει πέρυσι το χειμώνα τη συγκεκριμένη κοπέλα...Έχει ωραίο σώμα με καλή σχετικά επιδερμίδα,το πρόσωπο της είναι απλό καθημερινό,εντάξει όμορφη δε τη λες αλλά είναι συμπαθητική...Εμένα πέρυσι θυμάμαι μου έκανε κλικ ο τρόπος που βγήκε στο σαλόνι και γι'αυτό την επέλεξα...Επίσης φοράει και πολύ σέξι εσώρουχα όπως και στη πρόσφατη επίσκεψή μου...

Επιλογή του απλού προγράμματος και είσοδος στο δωμάτιο.Αφού πέρασαν λίγα λεπτά ήρθε στο δωμάτιο και ξεκινησαμε.Λοιπόν προκατακρτικά καλά και πλούσια,πήρα και κάτι γλωσσόφιλα.Αρκετή ώρα τριψίματα και εστίαση στη περιοχή μου όπου ασχολήθηκε αρκετά.Στοματικό καλό και με περιποίηση της ευρύτερης περιοχής κάνοντας και πέρασμα από τα α@@@κια!

Σεξ σε τρεις στάσεις πρώτα αυτή από πάνω αλλά κινήθηκε σε πολύ γρήγορους ρυθμούς με αποτέλεσμα να της ζητήσω να αλλάξουμε.Δεύτερη στάση πισωκολλητό όπου έχει ωραίο στήσιμο και αντέχει το κοπανημα....Και τέλος με άψογη συμμετοχή ιεραποστολικό!

Κάθισε δίπλα μου λίγο μιλήσαμε και αποχώρησε λέγοντας μου πως με περιμένει ξανά...

Η Γιάννα είναι καλή επαγγελματίας για όποιον θέλει να περάσει καλά...Εντάξει δεν είναι αυτή που θα περάσεις σουπερ και θα τη θυμάσαι τη συνεύρεση για χρόνια αλλά σε καμμία περίπτωση δε κλαις τα χρήματα σου...


Αυτά για την επίσκεψή μου στη Γιάννα.Τώρα κάποιο μπορεί να έχουνε διαφορετική άποψη.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Σεπτεμβρίου 09, 2015
Όνομα κοπέλας
Γιάννα
ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ
Τιμημένος
Εγγραφή:
31 Δεκ 2012
Μηνύματα:
Κριτικές:
736
Likes:
51.819
Πόντοι:
36.618
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 dourosladers, n.smirni76, John.Greek και 3 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού