Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.4 148 10
Γενική βαθμολογία
 
9.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
10.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Παντα ηθελα να παω με μια μιλφ, ετσι για να δω πως ειναι να γαμας μια γυναικα μεγαλυτερη απο σενα. Η συγκεκριμενη αποδειχτηκε καλυτερη κι απ οτι περιμενα. Παρακαμπτω τα διαδικαστικα και μπαινω κατευθειαν στην ουσια. Πηρα προγραμμα απλο με ποδολαγνεια. Αφου αρχισαμε με φιλια και χαδια στα ποδια, που αν και εδειχναν την ηλικια τους , ηταν καθαρα και αρωματισμενα, συνεχισαμε με καραμελωμα στα μπαλακια και στοματικο που τα κατεχει πολυ καλα, μερικα πεταχτα φιλια στο στομα, ξανα ποδολαγνεια και στην συνεχεια ανεβηκε απο πανω μου και αφου εβαλε τον πουτσο μου στο μουνι της, σρχισε ενα απιτστευτης τεχνικης ανεβοκατεβασμα, που μου εκανε εντυπωση, γιατι δε νομιζω να το κατεχει καμια αλλη. Δεν με εβαλε να πηγαινω εγω πανω κατω, κατι που ειναι επιπονο για τον αντρα, αλλα το εκανε αυτη. Το μουνακι της ηταν σφιχτο και ειχε πολυ καλη αισθηση, οποτε και κατεθεσα σε ευλογο χρονο. Μετα κουβεντιασαμε για λιγο και μου ειπε οτι ειναι 32 χρονων, αλλα δεν το πιστεψα, γιατι το προσωπο της δειχνει για τουλαχιστον 40. Παντως απο σωμα βαζει κατω πολλες μικροτερες. Αυτα και οσοι μιλφολατρεις προσελθετε.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Σεπτεμβρίου 11, 2015
Όνομα κοπέλας
Βίκυ
vitaman
Μέλος
Εγγραφή:
30 Μαρ 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
13
Likes:
63
Πόντοι:
10
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 master8888

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού