Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 235 10
Γενική βαθμολογία
 
7.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Καθώς τσαρκαρα μπαίνω και στο ίδρυμα του las vegas!Κουλ
Οπου είδα αυτό το ωραίο μωρακι απο τα Γιάννενα και Λεώ εδώ είμαστε!Γλώσσα
Εισερχομαι στο πορνοδωματιο και δίνω το παράβολο των 30€ για δοκιμασμα!Μεγάλο χαμόγελο
Το μωρο είναι καστανοξανθο γύρω στα 22 όπως μου είπε και έχει μεγαλώσει Αθήνα.
Επισης είναι κοντουλα με ωραίο σφιχτό κωλαρακι, λαχταριστα βυζακια πεταχτά και Πόλυ ευδιαθετη αφού μου είπε 10 μέρες είμαι εδώ και περνώ τελεία!Ναι!
Το σωματακι της είναι πολύ κοκκινισμενο και ζεστό απο τα τελευταια μπάνια που έχει κανει, τα οποια είναι και τα πιο Θέρμα!Γερο-μύστης
Γνωριστηκαμε και το μπαλαμουτιασμα έπεφτε βροχή απο μέρος μου!Γλώσσα της ρουφαγα τις βυζαρες τις ασταμάτητα και ταυτόχρονα το χουφτωμα στα κωλομαγουλα ηταν ολά τα λεφτά!Γλώσσα
Αρχινισε και αύτη να βάζει χέρακια προς τα κατω και να κατελαβαινει πως είμαι τούρμπο και να με φιλάει κιόλας στο λαιμό!Γλώσσα Μου λέει ξάπλωσε μωρο μου να σε περιποιηθω!Έρωτας της τον βγάζω και μου φοράει καποτα με τα χέρια κατευθείαν. Η αλήθεια είναι οτι περίμενα κάτι παραπανω άλλα δεν!Ντροπή έτσι κανένα ρουφηγμα στα περιποιημένα μπαλάκια!Ναι! Πάντως η πίπα της είναι βαθιά και με πολύ σάλιο , προσπαθουσε και για deepthroat ! Εντάξει μαρεσε η πίπα της και έφτασε η ωρα για sexακι οπου με καβάλησε η Ιωάννα κουνηθηκε γρήγορα και με φιλουσε στον λαιμο και εγώ την αγκάλιασα απο την μέση και κουνιομασταν με τον ρυθμο της!Ματάκι
Τις λέω Ελα μωρο μου τώρα να σε παίξω εγώ!Μεγάλο χαμόγελο
Την στήνω σε ιεραποστολικό με ανοιγμένα τέρμα τα ποδιά και ειχαμε βογκητα κλασσικής χωριατοπουλας! Που την σκιζεις χωρίς έλεος!Γλώσσα την γαμουσα τόσο δυνατά που κατα λάθος βγηκα απο μέσα της ,Ντροπή μωρο μου μην ξαναβγεις απο μεσά μου έλεγε!Έρωτας
Λέω τώρα θα σε στραγγισω γκαβλιαρα μου , οπου ήρθε το τέλος με πολύ ιδρώτα και να την φιλαω μολίς
είχα βγει απο μεσά της την κοιλιτσα!Γλώσσα
Μου λέει: Είσαι κούκλος μωρο μου αν θες κάνε κανά μπανακι στην ντουζιερα!Ναι!
Το της απάντησαν δεν το Λεώ.......Μεγάλο χαμόγελο
Χαιρετηθηκαμε και ολά Κάλα με την Ιωάννα απο τα Γιάννενα!Καπέλο

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Σεπτεμβρίου 11, 2015
Όνομα κοπέλας
Ιωάννα
mpouxos
Ανώτατος
Εγγραφή:
4 Ιουλ 2014
Μηνύματα:
Κριτικές:
169
Likes:
8.433
Πόντοι:
10.326
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
13 Σεπτεμβρίου, 2015
Καλά τα λες για το μωρό, αλλά ρε συ μας γάμησες τα μάτια έτσι όπως γράφεις! Απενεργοποίησε σε παρακαλώ τη βοήθεια όταν γράφεις, γιατί το κείμενο δεν διαβάζεται...
ΔΜ
Διαγραμμένο μέλος 33661
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1