Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.7 89 10
Sex Studio 177285
Γενική βαθμολογία
 
6.9
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
3.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Δευτερα βραδυ μη εχοντας τιποτα καλυτερο κατιφοριζω μια βολτα προς την αμαρτωλη περιοχη Γκαζι, Κωνσταντινουπολεως ,Σπυρου Πατση ,Κασσανδρας κλπ.
Μολις μπηκα στο Κασσανδρας 8Γ και βλεπω την ΜΟΝΙΚΑ παθαινω ΣΟΚ!!!!!!!!!!!!!!
Τρελο μ@@νι οπως το γουσταρω εμφανισιακα, λεπτο με αδυνατη μεση, βυζαρες λεπτα χερια και ποδια καθολου κυταριτιδα στρογγυλο κωλαρακι σουπερ.
Αν ειναι σουπερ και στο δωματιο σκεφτηκα τοτε επιασα το τζοκερ.
Πληρωνω απλο προγραμμα 50 ευρω και μπαινω.
Περιμενα κανα εικοσαλεπτο γιατι ειχε πριν απο μενα και αλλον.Μολις μπηκε στο δωματιο χαμογελακι και αρχιζει την ψιλοκουβεντα τα γνωστα πως σε λενε και τετοια. Δεν μπορω να πω ομιλητικη οχι κατευθειαν στην "δουλεια".Οταν αρχισε το παιχνιδι πολυ καλη στα προκαταρκτικα φιλια παντου χαδακια χαδια με τις βυζαρες με εκανε τουμπανο.Στη συνεχεια πιπα πολυ βαθια σε σημειο που ο πο@τσος μου χανοταν μεσο λαρυγγι της.
Αφου με τσιμπουκωσε αρκετα μου λεει ¨πως με θες"της λεω ¨ανεβα" και ανεβαινει αναποδα και εχω
θεα πλατη κωλο. Εκει αρχιζω κατι κωλοσκαμπιλα και μου λεει "Οκ αλλα οχι με δυναμη αισθησιακα"
Συνεχισε τα πανω κατω οσπου την εκοψα και την εριξα στα τεσσερα και αρχισα να την σφυροκοπαω.
Μετα της λεω γυρνα για τα παραδοσιακα.Δε μπορω να πω πολυ προθυμη και συμετοχη σε ολα.
Εκει λοιπον στο κλασικο ιεροποστολικο βλεποντας το ωραιο της μουτρακι και χαιδευοντας της βυζαρες της τελειωσα νιωθοντας ικανοποιημενος φουλ και ναι η επιλογη ηταν ΣΟΥΠΕΡ
Με καληνυχτισε και εφυγε χαμογελοντας.
Το πενηνταρικο δεν πηγε χαμενο ευτυχως μερες που περναμε.
Μονικα μπραβο συνεχισε ετσι και συγουρα μαγκες θα την επισκεφτω ξανα.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Σεπτεμβρίου 07, 2015
Όνομα κοπέλας
Μόνικα
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
8 Σεπ 2015
Μηνύματα:
Κριτικές:
1
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού