Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 21 10
Γενική βαθμολογία
 
6.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
5.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
ΕλΕΝΑ From Ρομανια το τσιγγανοπουτανο.Ενα απο τα πολλα πορνοβραδια με τον κουκο να ζηταει φαι,κ περνω το πορνοαμαξο μου να παω στα στουντιο του μυλου.Κανω μια σχετικα καλη γυρα στα υδρυματα κ ενω εχω ριξει ηδη ενα 30ρικο σε ενα απτα σπιτακια,δε λεει να χορτασει ο πελλοπιδας κ περναω για ενα 2ο γυρο στο εν λογω υδρυμα,οπου με το που μπαινω,με λεει ενας τυπας που εφευγε εκεινη την ωρα"φιλαρακι μπες,ειναι φωτια το μωρο" και ειπα να ακουσω την συμβουλη του κ μπηκα.
Δε θα περιγραψω αναλυτικα την τσοντα που γυριστικε μεσα στο δωματιο..Το πουτανακι αυτο ξερει να σε ανεβαζει κ να σου βγαζει το κτηνος απο μεσα σου..Εμενα τουλαχιστον αυτο μου εβγαλε κ για το μονο που μετανοιωσα,ειναι που δεν εστησα πουθενα μια καμερα να τραβηξω το γαμισι να το βλεπω που κ που να φτοιαχνομαι!!Γλώσσα
Η εμφανιση της κορασιδος εχει περιγραφει απο τους συναθλητες.Μελαχρινο τσιγγανορουμανικο,καβλοφατσα με καλο 2ρακι βυζι κ ωραιο κωλαρακι μετριου αναστηματος..
Συνοπτικα,το τεμαχιο αυτο τιμαει τα λεφτα σου,κ σε κανει να νιωθεις πρωταγωνιστης τσοντας.Ειναι μια αρκετα καλη καταθεση την οποια θα μπορουσα να επαναλαβω καποια στιγμη αν δεν βρω κατι καινουργιο να δοκιμασω.Τα ρουμανακια γενικως τα εκτιμαω στο γαμισι,γιατι εχουν αυτο το κατι που θελεις σε πορνοκατασταση.
Αυτα τα ολιγα απο μενα...Γαματε γιατι χανομαστε.....!!!Κατσικογάμης

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Αυγούστου 26, 2015
Όνομα κοπέλας
ΕΛΕΝΑ
lolitos35
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
22 Ιουν 2015
Μηνύματα:
Κριτικές:
5
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού