Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.9 144 10
Γενική βαθμολογία
 
6.9
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Η κελλυ εργάζεται τον τελευταίο 1.5 χρόνο στην συγκεκριμένη αλυσίδα και ήταν απ τις λιγες κοπελες της αλυσιδας που δεν ειχα πηδηξει.Ετσι αποφάσισα να την δοκιμάσω μιας και ειχα διαβασει καλα λογια αλλα με εμενα δεν ηταν τοσο καλη
Καταρχας δεν δέχεται έκπτωση(σε σχεση με αλλες κοπελες της αλυσιδας) και το βασικο το εχει στα 50.
Τα προκαταρκτικα της ήταν ανύπαρκτα,μόνο μου έτριψε τις ρώγες για 2 λεπτα
Η πιπα της ήταν το μόνο καλό σημειο της,προσπαθουσε να τον ρουφήξει όσο πιο βαθιά μπορούσε αλλα στο σεξ μου τα χαλασε,ηταν επιθετικια και προσπαθουσε να με ξεπεταξει παρολο που στις 3 στασεις που αλλαξαμε προσπαθουσε καπως να με ευχαριστησει με τα βογκητα της και τα προστυχολογα

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Κέλλυ
mihla
Γλομπεάρχης
Εγγραφή:
21 Μαϊ 2015
Μηνύματα:
Κριτικές:
194
Likes:
7.169
Πόντοι:
30.298
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 LanciaRallye037, mad_max

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
04 Σεπτεμβρίου, 2015
εγω δεν την εχω πηδηξει ποτε και ο λογος είναι ότι μια φορα που ειχα περασει από το μεγ.αλεξ.133 που δουλευε (περυσι τον αυγουστο) και ενώ ειχα παει αποφασισμένος για να μπω ηθελα απλα να κανω μια βολτα για να δω και άλλες κοπελες και στο τελος να κατεληγα εκει την στιγμη λοιπον που εφευγα για να συνεχισω την τσαρκα μου μου ειπε να μην ξαναπητησω το ποδι μου σε μαγαζι που δουλευει αυτή,απλα και μονο επειδή δεν περασα εκεινη την στιγμη μεσα στο δωματιο,φυσικα η επιθυμια της εγινε πραγματκοτητα και ετσι δεν ξαναπατησα σε κανενα από τα μαγαζια της συγκεκριμένης αλυσιδας ΓαμήσουΓαμήσου
K
kostas8000
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1