Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 188 10
Sex Studio 156539
Γενική βαθμολογία
 
6.9
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
5.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
η Ημερομηνία είναι ενδικτική καθώς δεν θυμάμαι ακριβώς σίγουρα όμως δυο βδομάδες πίσω.
Λοιπόν μετά την καθιερωμένη μπουρδελότσαρκα είπα να περάσω στην ιζαμπέλα στο τρίτο τριδημο και να την δοκιμάσω καθώς μου άρεσε αρκετά το σαλονάρισμά της και οι απόψεις διήστανται σχετικά μ αυτήν.
η περιγραφή της κοπέλας είναι γνωστή..το μόνο που δεν έχει λεχθεί είναι τα χάλια δόντια της.
λοιπόν αφού πλήρωσα για το απλό έρχεται η κοπέλα..προκαταρκτικά μηδέν Χμμμ; και η πίπα της κυριολεκτικά αερόπιπα...δηλαδή σ ένα σημείο απορούσα πως το έκανε..πρέπει να προσπαθήσεις για να το κάνεις με τόσο τέχνη...και πολύ χέρι..αυτό κράτησε το πολύ 3 λεπτά και μετά μου λέει τι θες να κάνουμε τώρα..παρένθεση της είπα να γλύψει μπάλες και μου είπε οχι σ αυτό το πρόγραμμα..δεκτό..
ε λεω ανέβα απο πάνω...δεν το είχαμε καθόλου...κ έτσι την έβαλα στα 4 όπου την γάμισα πολύ δυνατά..και μου έπαιζε την γλώσσα της..σαν καθυστερημένη φαινόταν..
τελος πάντων μετά απο λίγο την έχυσα..και μου λέει γαμας πολύ δυνατά Ναι!ΣπασίκλαςΝτροπήΓλώσσαΜατάκιΜεγάλο χαμόγελο

Γενικώς τζάμπα δεν πήγαν τα λευτά αυτο που λες δηλαδή τα πέταξα..για την εμπειρία ήταν πάρα πολύ μέτρια..αλλά δεν πρόκειται να ξανατιμηθεί απο μένα!
καλά γαμίσια κ καλές κριτικές απο μένα συναγωνιστές!!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Ιζαμπέλα
mpampis23
Μέλος
Εγγραφή:
26 Μαϊ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
24
Likes:
76
Πόντοι:
11
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού