Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 235 10
Γενική βαθμολογία
 
6.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
5.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
Σαν γνησιος πιπινολατρης δεν μπορεσα να αντισταθω ,για μια αλλαγη, στο γνωστο στην πολη (κινεζο)ρουμανικο πιπινι που βρισκεται εμφανησιακα στα ορια του barely legal!!!
Γνωστο και ως κινεζακι,μιας και εχει φατσουλα με σχιστα ματια,αν και ρουμανικης καταγωγης,δεν ξερω αν προκειται για mix, αν και δερμα εχει κατασπρο....
Συμπαθητικη γλυκοξινη φατσουλα,κοντουλι,καμια 40αρια κιλα,βυζακι λεμονακι που αντιδρα στα ερεθισματα ,κωλαρακι μινιον και πεταχτο και γενικα ενα skinny κοριτσακι αλλα οχι ασχημα αισθητικα αδυνατο(αρμονικο σωματακι)...!Παντως απευθυνεται αποκλειστικα στους σκληροπυρηνικους λατρεις του ειδους που μονο οι οποιοι σιγουρα θα εκτιμησουν...!Γερο-μύστης
Και αυτο γιατι αν εξαιρεσεις την εμφανιση,στα υπολοιπα δεν λεει πολλα...σερβις κατω του μετριου,ψιλοξυνο,κλεβει στην πιπα,κλεβει στο καβαλημα,κοινως ψιλοξεπετα...
Σιγουρα ομως τετοια κοριτσια δεν τα παιρνεις για την εμπειρια ή τις υπηρεσιες τους....!Το να βλεπεις το ψωλι σου να σκιζει ενα τετοιο μουνακι ισως και μονο αρκει για καποιους....Ναι!
Τωρα ο χωρος ιδιαιτερα περιποιημενος(μπηκα στο δωματιο με το τζακουζι),καθαρος,πετσετες καθαρες και τα παντα μια χαρα....
Η τσατσα επισης ευγενικη,χρονος ανετος χωρις ενοχληση(με προγραμμα 69)...ολα καλα
Να συμπληρωσω πως το κοριτσακι ηταν πεντακαθαρο και μοσχομυριστο,το ιδιο και το μουνακι του που δε χορτασα να γευομαι(το διευκρινιζω μιας και συναγωνιστης ειχε παραπονεθει για ατελη καθαριοτητα,προφανως οι κριτικες διαβαζονται.....)
Συμπερασματικα ,αποτελει μια ιδιαιτερη περιπτωση,περισσοτερο ικανοποιηση φαντασιωσης(ή και διαστροφης)που απευθυνεται σε ειδικη ομαδα πληθυσμου,παρα μια τιμια τεχνητρα του σεξ που ξερει να σε κανει να περασεις καλα.....

Πληροφορίες Επίσκεψης

Μέλος
Εγγραφή:
25 Απρ 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
35
Likes:
81
Πόντοι:
16
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
28 Αυγούστου, 2015
Έλα συναγωνιστή καλησπέρα!Χαμόγελο Είμαι ό συναγωνιστής που είχε κάνει την κριτική συνοδευόμενη με το παράπονο της καθαριότητας της φλωρίτας.. Απλά ίσως να έτυχε σε εμένα η ημιάσχημη μυρωδιά τι να πω!...Χμμμ;.... Πάντως σε γενικές γραμμές η κριτική σου όσον αφορά την μικρή είναι απόλυτα σωστή! Η μικρή εκεί που το χάνει εντελώς είναι η ξυνίλα που σου βγάζει... Με τέτοια ξυνίλα υπό άλλες συνθήκες δέν θα μου είχε σηκωθεί ούτε με σφαίρες!! Παρόλα αυτά μαζί της δέν μου έπεσε ούτε ένα δευτερόλεπτο.. Βλέπεις αυτό το κορμάκι που έχει (που δέν το βρίσκεις κάθε μέρα κακά τα ψέμματα) είναι όπως είπες μιά κόλαση για τους πιπινολάτρες όπως εμείς, και αυτό είναι που την σώζει.. Έλα μου όμως που δέν ξαναπήγα παρόλο που την γουστάρω πολύ, μόνο και μόνο για την κακοτροπία και την ξυνίλα της! Πίστεψε με θα μπορούσα υπό άλλες συνθήκες να την είχα και ακόμη γιά στανταράκι και μάλιστα και για πιό μεγάλα προγράμματα π.χ των 100+ ευρώ! Η κοπέλα φίλε αυτήν την δουλειά που κάνει φαίνεται ξεκάθαρα ότι την κάνει από αγγαρεία και δέν την γουστάρει καθόλου! Εάν την έβλεπε λίγο αλλιώς την φάση θα γινόταν λαικό προσκύνημα για την πάρτη της!
28 Αυγούστου, 2015
Tο ονομα της γκομενας ρε τυπε δε θα μας το πεις;;;;;;
29 Αυγούστου, 2015
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Φλωριτα τη λενε αδερφε!Απορρω που χαθηκε το ονομα,ειμαι σιγουρος οτι το γραψα!Τωρα τι να πω,μετα απο τη συνευρεση εβλεπα αστερακια οποτε ολα ειναι δυνατα....Έρωτας
29 Αυγούστου, 2015
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Φιλε μου συμφωνω απολυτα μαζι σου!Και γω δεν το βλεπω να την ξαναπαιρνω παρολο που αξιζει να πας εστω μια φορα μαζι της για την εμπειρια,γιατι πραγματικα ειναι αλλη φαση το κοριτσακι...!Αν δεν ηταν ξινη και ηταν υπομονετικη και ανεκτικη τεχνιτρα πραγματικα θα γινοταν καθε βραδυ πατιρνι,ενω απ οτι ειδα δουλεια δεν ειχε...τιποτα δεν ειναι τυχαιο!!!
Επισης αν η υποψια μου οτι διαβαζουν τις κριτικες και οι τανες ισχυει,ελπιζω οπως με την καθαριοτητα,να το δουλεψει λιγακι,αν και δεν νομιζω οτι εχει πολλα περιθωρια βελτιωσης...!!!Ακομα μυριζω ξιδι απο χθες....Κεφάλι σε τοίχο!
4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4