Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.3 35 10
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Το ονομα της κοπελας Χριστινα,με καθε επιφυλαξη,μιας και επαθα ζημιαΈρωτας ....(το αλλο site εχει δηλωμενη στη βαρδια μια Λενα,οποτε δεν παιρνω και ορκο)
Καταρχην το κοριτσι ειναι η απολυτη χαρα του πιπινολατρη-μοντελοπνιχτη!
Ειχα καιρο να πετυχω τοσο καλο πακετο,εχω βαρεθει να χανω στο μπαρμπουτι,οποτε σημερα ενιωσα οτι πετυχα το τζοκερ!Ματάκι
Προκειται για καστανοξανθο κουκλι,με γλυκητατη φατσουλα,χειλακια ποιημα,βλεμμα εναλαξ χαριτωμενο και παγωμενο ρωσικο!Βυζακια στητα φυσικα 2,5αρια,λευκο δερματακι,κωλαρακι ονειρο,μικρο πεταχτο και σκληρο-φρεσκο αναλογο της ηλικιας της και της φυλης της(κατω των 25 την κανω σιγουρα).
Ειναι απ τα πιπινια που βλεπεις στην παραλια και σου ρχεται να τον παιξεις ενω ταυτοχρονα αναρωτιεσαι ποιος πουστης τα χαιρεται....Προσπαθησα να ειμαι οσο γινεται αντικειμενικος βαζοντας της 8 στην εμφανιση,μιας και στο δικο μου γουστο επαιρνε ανετα 9αρακι!!!
Περα απο την εμφανιση στα του αγωνα ειναι ικανοποιητικη....οχι τεχνιτρα ουτε ξεπετα!Δηλαδη δεν ειναι ξινη,δεν εχει οχι και μη,δαχτυλακι δεχτηκε στο μουνακι,οχι στον κωλο,πιπα ακα ικανοποιητικη,οχι η καλυτερη που μου χουν κανει,αλλα σιγουρα δεν κλεβει,απλα εχει θεμα με το tempo...!Εκανε γρηγορες εναλλαγες και μου το εχανε,το ιδιο και στο γαμησι...Καλο καβαλημα δυνατο σε cowgirl αλλα αλλαζε θεση λες και κουραζοταν...Παντως δεν δυσανασχετησε οτι και αν της ζητησα....
Socializing μηδεν,αγγλικα 1,ελληνικα 0!Διαθεση αναμικτη μεταξυ πειθαρχημενης εργατριας και ψιλοαγγαριας...με δοσεις τσαχπινιας....δεν ξερω μπορει να ηταν και η προχωρημενη ωρα,μπορει να ηταν και πονοκεφαλιασμενη(οπως μου ειπε)ή και κουρασμενη μιας και στο μαγαζι γινοταν πατιρντι!!!Πολυ δουλεια....
Το σπιτακι τωρα περιποιημενο,καθαρες πετσετουλες,ντουζιερα ,αφρολουτρακια ολα κομπλε και ολα καθαρα και ομορφα...
Η τσατσα ευγενικη,εμεινα κανα 25λεπτο μεσα με προγραμμα 69,δεν ενοχλησε....
Γενικα καλη περιπτωση,σηκωνει σαφως βελτιωσεις στην τεχνικη,απο εμφανιση τα σπαει....Προσκύνημα
Ενα must για τους λατρεις των πιπινιων ....

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Χριστίνα
Μέλος
Εγγραφή:
25 Απρ 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
35
Likes:
81
Πόντοι:
16
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού