Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.4 163 10
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Το είχα τάξει στον εαυτό μου και περίμενα πως κάποια στιγμή θα επέστρεφε η (παλιά) Βίκυ ή Βικτώρια όπως μου την είπε η τσατσά. (Δες http://www.bourdela.com/sex/my-reviews/user:148831/ στην κριτική μου για την Αντριάννα)

Πήγα ενημερωμένος για την βάρδιά της στο Red Light district (Φρίξου 9).Ναι!
Η Βίκυ παραμένει πολύ όμορφη γκόμενα όπως την είχα πρωτοδεί αλλά δεν την είχα πάρει λόγω Αντριάνας.
Το τατού στο δεξί της πόδι .... σήμα κατατεθέν.
Κοντούλα, αλλά κορμί αψεγάδιαστο.
Φωτιά.
Στήθος πολύ καλό, κυτταρίτιδα μηδέν, κώλος θεσπέσιος και ένα μουνάκι σαν τριαντάφυλλο... Έρωτας

Περίμενα να έρθει για δουλειά στο σαλόνι της βίλας και την είδα ντυμένη έτσι όπως κυκλοφορεί έξω... Οπτασία... καυλοπίστονο.

Πέρασα με πρόγραμμα δύο εκτονώσεις και πρωκτικό. Το μαλλί 140.

Ίσως η κριτική μου να μην είναι αντικειμενική, λόγω ότι την γούσταρα από άλλη φορά που την είχα δει και την πήρα.
Η γυναίκα είναι θεά.
Από τα καλύτερα στάνταρ που περάσανε ποτέ.

Όσο ύψος της λείπει τόσο αντικειμενικά όμορφη είναι. Δεν ξέρω αν φοράει φακούς επαφής, ούτε και την ρώτησα, αλλά έχει ματάρες. Προσκύνημα

Κατσικογάμης Στα του αγώνα. Ντούς μαζί και χαμουρέματα και σε χρόνο μηδέν έπαρση σημαίας....
Με γλύφει σε όλο το σώμα και με μαεστρία πέρασμα καπότας με το στόμα.
Τα μετέπειτα..... ;
Ότι ήθελα.
Από πάνω , από κάτω, από το πλάι, κρεμασμένη, απογειωμένη, προσγειωμένη.... δεν υπήρξε στάση που να μην έγινε.

Έπειτα από κάμποση ώρα και σκεφτόμενος ήδη το δεύτερο γύρο έκανα κατάθεση σπέρματος όσο πιο βαθιά μπορούσα μέσα της.
Με ρωτάει πόσο χρόνο θέλω και φεύγει για άλλον .

Ριλάξ, τσιγάρο καφέ και έπειτα από κανά 25λεπτο ξαναέρχεται.
Κατευθείαν κάνει ντούς προκαλώντας με ( ίσως επειδή πίστεψε πως θα ζοριζόταν να μου τον ξανασηκώσει).
Εγώ όμως υπερήφανος......... Ναι!

Πάμε για δεύτερο γύρο και ότι και αν κάνουμε έχω συνέχεια στο μυαλό μου την κωλοτρυπίδα της που δεν έχω παραλείψει να εξερευνώ συνεχώς με δάχτυλα.

Στο πλάι ξαπλωμένη και εγώ μέσα στον κώλο της και με τα δάχτυλα στο μουνάκι της έπειτα από 5 λεπτά σφυροκόπημα έρχεται και η δεύτερη "κατάθεση", ανάμεσα σε ουρλιαχτά δικά της και βογκητά δικά μου.

Ντούς και πάλι, φιλιά, 2-3 λεπτά κουβέντα και το αποχαιρετιστήριο φιλί.
Συνολικός χρόνος παραμονής και για τους δύο γύρους ( εκτός του "ημιχρόνου") 45 λεπτά περίπου.

Ξαναγράφω... η γυναίκα από τις καλύτερες που πέρασαν από τις βίλες.
Η παραπάνω κριτική δεν έχει σκοπό να εκθειάσει την συγκεκριμένη γυναίκα.
Ούτε την αυτοπροβολή.
Η κριτική μου είναι βοήθημα προς φίλους που θέλουν να περάσουν καλά.

Την συστήνω ανεπιφύλακτα.

Μωρό πέρασα αξέχαστα.
Σε φιλώ.

ΥΓ
Για να μην παραλείψω... το μαγαζί πεντακάθαρο, η τσατσά ευγενικότατη χωρίς να με ενοχλήσει σε οτιδήποτε.

Στην τελευταία κριτική μου για την Αλίσα είχα δηλώσει πως όσο δεν υπάρχουν κοπέλες που να κάνουν πρωκτικό δεν θα πάω σε βίλα αλλά σε city tours call girls. Αυτό θα ξαναγινόταν αν δεν επέστρεφε η Βίκυ.

Να περνάτε όλοι καλά.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Αυγούστου 19, 2015
Όνομα κοπέλας
Βίκυ
nik arma471968
Μέλος
Εγγραφή:
24 Απρ 2014
Μηνύματα:
Κριτικές:
8
Likes:
56
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού