Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.4 151 10
Γενική βαθμολογία
 
8.7
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Ηταν η 2η καταθεση μες τη μερα,δε την ηξερα την κοπελα και εμφανισιακα δεν ειναι απ'αυτα που μ'αρεσουν αλλα το ενστικτο μου με οδηγησε να μπω.
Μονικα πιπινακι γυρω στα 22-24,πολυ λεπτη και ψηλη με φοβερο σφιχτο και πεταχτο κωλαρακι,μικρο βυζακι με πεταχτη ρωγα,μετρια στη φατσα με καπως κλειστα και σχιστα ματια.40ε για 69 με γυμνο τσιμπουκι

Με το που ανοιξε την πορτα μου εκανε ναζια και μαλακιουλες οποτε καταλαβα οτι θα περασω καλα...ειπαμε καποιες τυπικες κουβεντες και ξαπλωσε πανω μου στο κρεβατι γεματη ενθουσιασμο και αρχισε να μου γλειφει το αυτι και αυτη οπως και η προηγουμενη γκομενα που γαμησα και γαργαλιομουνα αλλα αυτη επεμενε και ηθελε να παιξει.Εγω ειχα ηδη χωσει το χερι μεσα απο το στριγκακι και δαχτυλιαζα μουνακι και κωλο.Ριξαμε και γλωσσοφιλα,γελουσε σαν χαζοχαρουμενο και ομολογω οτι εξεπλαγην γιατι συνηθως αυτα τα πιπινακια δε συμπεριφερονται ετσι

Την λεω παμε ορθιοι μπροστα στον καθρεφτη να σου κανω κατι κολπα...τη στηνω με τα χερια να ακουμπαει στον καθρεφτη,τουρλωνει το κωλαρακι της κι εγω γονατιζω πισω παραμεριζω το στριγκακι και τη γλειφω τη σουφρα με δυναμη και μανια και ασταματητα...αρχιζει γουσταρει το μικρο περναω και το χερι μου απο μπροστα και τη δαχτυλιαζω το μουνακι το οποιο σιγα σιγα υγραινεται και αυτη κοιταει στον καθρεφτη την ολη φαση...σηκωνομαι ορθιος απο πισω της κατεβαζω το βρακι μεχρι τα γονατα και τριβω τον πουτσο με πιεση σε μουνακι και κωλο.Μου γινεται καγκελο και της τον περναω αναμεσα στα λεπτα ποδια της και στον καθρεφτη φαινεται σα να εχει αυτη πουτσο...πραγματι αν ηταν τραβελι θα ηταν πολυ πετυχημενο Μεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελο

Παμε στο κρεβατι οπου τη στηνω παλι στα 4 και την γλειφω τον κωλο και το μουνι.Γυρναει και μου κανει καλο τσιμπουκι,εγω ορθιος μπροστα της προσπαθει να τον παρει και οσο βαθια μπορει,γλειφει και αρχιδια...
Πρωτη σταση στα 4 αυτη στην ακρη του κρεβατιου κι εγω ορθιος τη γαμαω σε δυνατο τεμπο σαλιωνω και δαχτυλο και το βαζω στη στενη σουφρα της...μετα τη στηνω απο κατω και τη γαμαω πιο αργα και φιλιομαστε,μετα με καβαλει απο πανω και κανει πολυ καλο ανεβοκατεβασμα επι πολλη ωρα χωρις να κουραστει...μετα τη γαμαω και στα ορθια με αυτην να κραταει απο τα καγκελα του κρεβατιου και τελος την ξαναστηνω απο κατω τη γαμαω λιγο ακομα,το μουνι της εχει πλυμμηρισει κανονικα και εχει κανει σταμπα στο σεντονι και μολις μου ερχεται να χυσω τον βγαζω και αδειαζω στα βυζακια της

Συμπερασμα...εντυπωσιακο το μικρο,δε χορταινει να γαμιεται,κανει τα παντα και εχει καλη τεχνικη.Τη γαμουσα μιση ωρα ασταματητα και δεν ειπε τιποτα.Εντυπωσιαστηκα και σιγουρα θα την ξαναεπισκεφτω και φυσικα την προτεινω και σε ολους.Διακρινω μεγαλο και εξελιξιμο ταλεντο που μπορει να κανει παταγο αν συνεχισει ετσι

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Αυγούστου 19, 2015
Όνομα κοπέλας
Μόνικα
al pacino
Τιμημένος
Εγγραφή:
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
293
Likes:
9.438
Πόντοι:
12.525
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
21 Αυγούστου, 2015
Είναι ακριβώς έτσι όπως τα γράφεις Χαμόγελο πήγα και της έριξα και εγώ ένα σήμερα αν και είναι από τις κοπέλες που λόγω της ξυνίλας που βγάζουν στο σαλόνι δεν αποφασίζεις να περάσεις εύκολα, είναι ηφαίστειο όμως η μικρή και μέσα στο δωμάτιο μεταμορφώνεται σε γατούλα του σεξ, ρόγα κάγκελο χαίρεσαι να την πιπιλάς, η σούφρα της ένα ποίημα και την έγλειψα βαθιά, πάρα πολύ στενή όμως με το ζόρι χώρεσε λιγότερο από το μισό μου δαχτυλάκι, και στα 4 στήνετε τέλεια και τον αρπάζει όλον βαθιά, πλήρως ερωτική, σίγουρα θα επαναλάβω, και όλα αυτά με 30 ευρώ από τις πολύ καλές περιπτώσεις τούτη την εποχή Γλώσσα
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1