Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.3 35 10
Γενική βαθμολογία
 
8.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Γιουλια απο Ουκρανια ξανθια μετρια στη φατσα αλλα με περιεργο βλεμμα,ασπρουλιαρα με μικρο βυζακι και αφρατη στητη κωλαρα.Απροσδιοριστης ηλικιας θα ελεγα γιατι ενω στη φατσα μιλφιζει το κορμι ειναι νεανικο.Θα ελεγα πως ειναι 28-33...τελοσπαντων αυτο που με τραβηξε να μπω ηταν το ανοιγμα σε στυλ V που εκανε το ανοιγμα των ποδιων στο μουνακι και λιγο παρακατω,εκει καρφωθηκε κατευθειαν το βλεμμα μου Εμμμμ
50ε για 69 με γυμνο τσιμπουκι

Με την εισοδο της στο δωματιο εβγαλε το υφος αγελαδας που ειχε πριν,μου εκανε κατι πονηρα γελακια,αρχισα κι εγω να την λεω καποιες μαλακιες και σπασαμε τον παγο...οπως ηταν ορθια μπροστα μου εκατσα στην ακρη του κρεβατιου και αρχισα να τη φιλαω την κοιλια,να χουφτωνω βυζια και κωλο...την γυρισα και απο πισω και εχωσα τη μουρη μου στο κωλο της και εγλειψα τη σουφρα της με το στριγκακι μαζι,μετα το παραμερισα και την εγλειψα κανονικα και σε βαθος.Εχει πανεμορφη ολοστρογγυλη σουφριτσα με λιγες τριχουλες γυρω γυρω.
Κολλησα και ορθιος απο πισω της σταθηκαμε μπροστα στον καθρεφτη και εβαλα τον πουτσο αναμεσα στα ποδια της και φαινοταν σα να εχει αυτη πουτσο και της αρεσε σαν εικονα Ματάκι

Πεσαμε στο κρεβατι οπου συνεχιστηκε το μπαλαμουτι την εγλειψα κι αλλο τον κωλο και την εχωνα και δαχτυλα στο στομα,μετα τη γυρισα ανασκελα και την εκανα γλειφομουνι το οποιο το χαρηκε πολυ...ετσι πλαγια ξαπλωτος οπως ημουνα αυτη μου επαιζε τον πουτσο με την πατουσα της και προσπαθησε να γυρισει σε πλαγιαστο 69 για να τον παρει στο στομα της...δε βολεψε ομως ετσι και την εκανα αλλη μαγκια εγω...την καβαλησα εγω απο πανω σε 69 εχωσα τον πουτσο στομα της και κουνιομουνα πανω κατω και ταυτοχρονα την εγλειφα το μουνι,τη δαχτυλιαζα κιολας...αυτη σε καποια φαση εβγαλε τον πουτσο απο το στομα και μου ρουφουσε τ'αρχιδια ετσι οπως τα ειχε με τη μουρη της

Μετα ξαπλωσα και αυτη εκατσε πανω στον πουτσο μου τον επιανε και τον ετριβε στο μουνι και τη σουφρα της ενω εγειρε πανω σχεδον με ακινητοποιησε και μου΄χωνε τη γλωσσα της στα αυτια μου...γαργαλιομουν και γελουσα σαν βλακας,με δαγκωνε κιολας,με τσιμπουσε με τα νυχια της,την εσφιγγα δυνατα τα βυζια,φιλια στο στομα αλλα οχι με γλωσσα...
Μετα μου'κανε και τσιμπουκι πολυ καλο και τον επαιζε κιολας,εγλειψε και τ'αρχιδια απο πολυ χαμηλα

Πρωτη σταση αυτη απο πανω και αναποδα τον πηρε ολον μεσα αλλα δε μ'αρεσε το κουνημα της οποτε γυρισε κανονικα μπροστα και κουνηθηκε πανω κατω σε γρηγορο τεμπο.Μετα πισωκολλητο οπου στηθηκε τελεια τουρλωμενη και η αισθηση του μουνιου της ηταν πολυ ωραια αι μετα την εστησα απο κατω και τη γαμησα αρκετη ωρα και την εχυσα δυνατα ενω αυτη με εσφιγγε δυνατα πανω της

Συμπερασμα...η φατσα της δε σε προδιαθετει για δυνατο γαμησι αλλα μεσα ειναι πολυ καλη.Κανει τα παντα,γουσταρει βρωμικο παιχνιδι,εχει καλη τεχνικη,βγαζει αγριαδα οταν το θελησει και παιρνει πρωτοβουλιες και ειναι ανετη με το χρονο.Μια πολυ καλη επιλογη την οποια ευχαριστως θα ξανατιμουσα

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Αυγούστου 19, 2015
Όνομα κοπέλας
Γιούλια
al pacino
Τιμημένος
Εγγραφή:
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
293
Likes:
9.430
Πόντοι:
12.525
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού