Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 75 10
Γενική βαθμολογία
 
7.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Μετα απο πολλές τσαρκες με Μπακαγιοκους!Μεγάλο χαμόγελο Λεώ ας δοκιμασω αυτό το ελληνικό Μιλφ!Κατσικογάμης
Περασμα με το απλό των 30€ για τι άλλο δοκιμασμα.Μεγάλο χαμόγελο
Περίμενα - περίμενα κανά 20λεπτο μέσα στο δωματιο ! Καλά που είχαν το plus radio και τα έσπαγε
ο πορνοσταθμος!Ναι! Ακουω επιτέλους τα πορνοτακουνα της Νεφέλης και ανοίγει η πόρτα και μου λέει περιμενε με λίγο μωρο μου!Ντροπή ευτυχώς σε 5 λεπτακια εμφανίστηκε!Γλώσσα
Η Νεφέλη είναι μια Ξανθία ελληνίδα γύρω στα 40 Μιλφ με πράσινα ματια,καλουτσικα βυζακια στητα και κωλαρα οπώς την γουσταρω για φίλημα!Γλώσσα Μωρο μου με λέει Ελα απο την μεριά του κοΝαι!μοδινου να γνωριστουμε για να αφήσω τα πραγματα μου!Καπέλο Γνωριστηκαμε και κατευθείαν ορμηξα στα βυζακια της για γλειψυμο και χουφτωματα στην κωλαρα της!Μεγάλο χαμόγελο Μετα απο λίγο με ξάπλωσε στο κρεβάτι και μου τον έβγαλε ! Ματάκι ξεκίνησε να μου κανει κάτι ισπανικά πέρα δώθε και ταυτόχρονα να μου γλύφει και τις ρωγιτσες μου!Ναι! Με έκανε πολύ τούρμπο η Μιλφαρα και πέρασε Καπούα με τα χεριά . Στην πίπα πήρε μια στάση με την κωλαρα της διπλά να της δίνω μερικά μπατσακια και αύτη δαιμονιστηκε έκανε κάτι μπουκωματα με πολλές περιστροφές και απανωτά deepthroat!Ναι! Ρε Λεώ απο μεσά μου τι κανει το τρελοκομείο!Μεγάλο χαμόγελο Μετα τον δαιμονισμένοι ρυθμο της πίπας την στήνω σε ιεραποστολικό οπου την ξεσκισα με γρήγορο τέμπο και τα πόδια της τέρμα ανοιγμένα στους ομους μου! Να με λέει σκισε με και εγώ που εφτανα στα κοντά να τις λέω θα σε σκισω γκαβλιαρα μου! Την εχυσα την Μιλφαρα δυνατά που πιστεύω αν την γαμουσα σε κανά κρεβάτι των Τριδύμων θα μας άκουγε μέχρι και ο Μπακαγιοκος που δουλεύει στα Τρένα!Ναι!Ναι! Στο τέλος την φιλησα στον αφαλο !Γλώσσα

Καλη περιπτωση η αφεντικινα!Κουλ
Δώστε Τσουβαλες στον Λαο by blast!!!Γερο-μύστης
Ναι!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Αυγούστου 13, 2015
Όνομα κοπέλας
Νεφέλη
mpouxos
Ανώτατος
Εγγραφή:
4 Ιουλ 2014
Μηνύματα:
Κριτικές:
169
Likes:
8.345
Πόντοι:
10.326
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού