Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 153 10
Sex Studio 350790
Γενική βαθμολογία
 
6.7
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
3.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Μπουκαρω στο ίδρυμα στοχευμενα για να γαμησω τη Μαρινα
η κοπέλα ψηλή, μελαχρινή,με μετρίο αλλά πολύ πρόστυχο πρόσωπο και ένα σώμα μέσα στην καυλα,αδύνατο μεν(και λέω μεν γιατί είμαι φαν των πιο μπαμπατσικων γυναικων) αλλά σφιχτο και πρόστυχο όσο δεν πήγαινε,ειδικά με αυτά τα εσώρουχα που φορούσε..ήρθε στο δωμάτιο μέσα στην τρελή χαρά και ξεκινήσαμε το μπαλαμουτι στα όρθια.την εστησα στον καθρεφτη και προς μεγάλη μου εκπληξη μου ζητουσε επίμονα να της βάλω κωλοδαχτυλο,το οποίο εκανα μετα χαράς βεβαια.στη συνέχεια δεν άντεξα και ορμησα ανάμεσα στα κωλομερια της όπου της εγλειψα τη σουφρα με μανία με εκείνη να ζητάει κι άλλο απαγορευοντας μου όμως να γλειψω το μουνι της!!
αυτό βέβαια δε με χάλασε καθολου καθως στα όρθια όπως ημασταν ξεκίνησε να μου γλειφει τα αρχιδια,την πουτσα και στη συνεχεια τον κωλο(μετά από δική μου προτροπή και παρόλο που δεν περίμενα ότι θα το κάνει!!!!!!).δεν ξέρω αν το κάνει γενικά αυτό ή αν μέτρησε ότι ήμουν φρεσκομπανιαρισμενος και ξυρισμενος στις γύρω περιοχές!!στη συνέχεια έδειξε να καυλωνει αρκετά και με πέταξε στο κρεβάτι συνεχίζοντας το γλειφοκωλι και ξεκινώντας μια τρελή πιπα που έπιανε πάτο!!βαθιά και λαρρυγγωτη!ανά διαστήματα σταματούσε την πιπα για να μου φτύσει και να μου γλείψει τον κωλο , μιλάμε για εμμονή η τύπισσα!αργοτερα μου ειπε οτι της αρεσει πολυ να το κάνει όταν ο άλλος είναι καθαρός και ξυρισμένος!!καπάκι με καβαλάει για 69 και αρχιζούμε να γλειφουμε ο ένας τον κωλο του αλλου,ενώ κατά διαστήματα μου έπαιρνε το καυλι και το έχωνε βαθιά στο λαρύγγι της. Εννοείται βέβαια ότι δεν έχασα ευκαιρια και το κωλοδαχτυλο πήγε συννεφο.
κάπου εκεί τη σταμάτησα για να μην έχουμε κανένα ατύχημα και την έβαλα σε ιεραποστολικη στάση ανοίγοντας τέρμα τα πόδια της τα οποία παραλίγο να τα περάσει πίσω από το κεφάλι! Μιλάμε για τρελό άνοιγμα!το μουνι της θεοστενο,λες και γαμουσα κωλο.αφού βαρεσα αρκετή ώρα σε αυτή τη σταση,την έβαλα στο πλάι και τέλος στα 4 όπου τα κωλοχαστουκα πήγαν συννεφο.κάπου εδώ έριξα κουβαδες χυσια μέσα στο πλαστικό και το γιουρουσι έλαβε τελος.η κοπέλα δεν έφυγε αμέσως, αντίθετα έκατσε μέχρι να ετοιμαστώ και συζητήσαμε περί ανέμων και υδάτων.
συμπερασματικα πρόκειται για ένα τρελό μωρό, μέσα στην καυλα στο οποίο αν πας καθαρός και περιποιημένος,σου κάνει ότι γουσταρεις και το καλύτερο είναι πως το γουστάρει και αυτή!
αυτά από μενα,ελπίζω να βοήθησα,να είστε καλά και να γαματε αβερτα!!!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Αυγούστου 13, 2015
Όνομα κοπέλας
Μαρίνα Σέρβα
P
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού