Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.5 73 10
Sex Studio 136743
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Ξαναγραφω την κριτικη γιατι πατησα καταλαθος υποβολη χωρις να εχω τελειωσει την κριτικη μου Μαλακία...Την παρασκευη πηγα στο στουντιο γνωριζοντας οτι δουλευει η Λαουριτα. Μπαινω καθομαι στο σαλονι κ περιμενω την καυλα να ερθει μιας κ ειχε πελατη, πιανω την κουβεντα με την τσατσα για να περασει η ωρα..Οταν τελειωσε το μωρο πληρωνω κ μπαινω στο δωματιο 1. Σε 5 λεπτα περιπου ερχεται στο δωματιο κ με κοιτα με ενα καυλιαρικο βλεμμα, την τραβω προς το κρεβατι κ αρχιζω να την γλυφω σε ολο το σωμα με μανια, εδειχνε να της αρεσει. Μετα αρχιζει με φιλα κ με γλυφει για λιγο στον λαιμο κ στο στηθος..Μου περνα καποτα κ αρχιζει το κλαρινετο. Ηταν αγαρμπο γιατι εβαζε δοντι. Την στηνω στα τεσσερα κ αρχιζω κ την καρφωνω ριχνοντας της σφαλιαρες στο κωλο. Στην συνεχεια reverse cow girl, με θεα τον κωλο της, οπου εριξα κ εδω αρκετες σφαλιαρες. Μετα ιεραποστολικο γλυφοντας της τον λαιμο, προσπαθησα για γλωσσοφιλο αλλα εφαγα ακυρο, μειναμε αρκετη ωρα σε αυτη την σταση, τελος οπως ηταν ανασκελα σηκωνομαι κ της τον δινω στο στομα, της γαμουσα το στομα κ της τον εβαζα ολο μεσα μεχρι λαρυγγι, σε μια φαση με σταματησε για να παρει ανασα κ μετα ξανασυνεχισαμε μεχρι να χυσω..Αραξαμε για λιγο στο κρεβατι λεγοντας διαφορα..Ηταν ενα καλο γαμησι με μια ωραια γκομενα..Μην ξεχασω να πω οτι εχει πολυ ωραιο δερμα..

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Λαουρίτα
Σεβαστός
Εγγραφή:
1 Ιουλ 2015
Μηνύματα:
Κριτικές:
40
Likes:
1.978
Πόντοι:
1.206
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού