Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.4 224 10
Γενική βαθμολογία
 
8.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Σαββατόβραδο με πολύ αλκοόλ και κατά της 5 το πρωί κατάληξη στο εν λόγω ίδρυμα για κατάθεση. Κόσμος πολύς με γεμάτο το parking του ιδρύματος αν και πλησίαζε η λήξη της βάρδιας. Στο ίδρυμα εκείνη την ώρα δούλευαν η Ζανέτ, η Εύα και η Γιάννα. Σαλονάρουν η Ζανέτ και η Εύα καθώς η Γιάννα ήταν απασχολημένη σε δωμάτιο. Την Ζανέτ την έχω τιμήσει στο παρελθόν και καθώς ήθελα κάτι διαφορετικό την απέριψψα αμέσως. Η Εύα μου άρεσε αλλά περίμενα και το σαλονάρισμα της Γιάννας μιας και από τις φωτογραφίες θυμόμουν ότι πρόκειται για καλό κομμάτι. Τελικά επιλέγω την Εύα και τοποθετούμαι σε δωμάτιο αφού ενημερώνομαι από την τσατσά ότι πρέπει να περιμένω λιγάκι γιατί είχε σειρά άλλος συναγωνιστής. 15 λεπτά αργότερα μπαίνει στο δωμάτιο η Εύα με παίρνει από το χέρι με σηκώνει όρθιο μιας και καθόμουν στο κρεβάτι και στη μέση του δωματίου μπροστά από τους καθρέπτες ξεκινάμε φιλιά και χάδια με την Εύα να μου τρίβεται περίτεχνα στην επίμαχη περιοχή.. συνέχεια στο κρεβάτι για πίπα με εμένα να δαχτυλοσκοπώ το νινάκι της.. πίπα μέτρια με βιασύνη χώρις κάτι το ιδιάιτερο, με περιποίηση της γύρω περιοχής.. πέρασμα λαστίχου και η Εύα με καβαλάει με αισθησιακό κούνημα και βαθιά καθίσματα στον πούτσο μου.. με δική της πρωτοβουλία ύστερα από λίγο περνάμε σε reverse cow όπου η θέα των πλούσιων προσόντων της να ανεβοκατεβαίνουν στο εργαλείο σου είναι απίστευτη.. στη συνέχεια αλλαγή στα 4 όπου και αυτή την στάση την κατέχει κ η θέα είναι απίστευτη.. αλλαγή σε ιεραποστολικό για σφυροκόπημα από μέρους μου κ τελείωμα πάλι στα 4.. Καθόλη την διάρκεια της συνεύρεσης η Εύα είχε ενεργή και έντονη συμμετοχή κάτι που μου άρεσε πολύ. επίσης στα συν βάζω την ικανότητα της Εύας να χρησιμοποιεί τα πλούσια προσόντα της με αισθησιακό τρόπο και να σε απογειώνει.. μηδενικό social time καθώς συνέχεια πλάκωνε κόσμος κάτι που αυτή την φορά δεν με ενόχλησε.. με ευχαρίστησε και με αποχαιρέτησε με ένα γλυκό φιλί στο μάγουλο.. πιστεύω πως η Εύα είναι φιλότιμη και αξίζει τα λεφτά της καθώς ακόμα κ αν βιάζεται προσπαθεί και θέλει ο πελάτης να περάσει καλά.. σίγουρα θα την τιμούσα στο μέλλον..

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Εύα2
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
21 Σεπ 2013
Μηνύματα:
Κριτικές:
9
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού