Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.6 393 10
Sex Studio 351806
Γενική βαθμολογία
 
7.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Την Έμιλύ την γνώρισα πριν περίπου δύο χρόνια σε τσάρκα με εκλεκτούς συναγωνιστές...Από τότε την έχω επισκεφτεί δύο φορές και με αυτή τρεις...
Είναι μελαμψή κοπέλα,αδύνατη με ωραίο σώμα και γλυκό χαριτωμένο πρόσωπο.Πάντα είναι ευγενική και σε κάνει να αισθάνεσαι άνετα...
Επιλογή λοιπόν της Έμιλυ και δωμάτιο κατευθείαν...Ένα ντουζάκι είναι απαραίτητο προκειμένου να φρεσκαριστούμε...
Ήρθε με αρκετή όρεξη για να ξεκινήσουμε.Λίγες κουβέντες στην αρχή και έναρξη των προκαταρκτικών με πεταχτά φιλιά σε λαιμό σώμα και στήθος...
Πέρασμα του προφυλακτικού και έναρξη του στοματικού.(Συγκριτικά με τις υπόλοιπες δύο φορές τα προκαταρκτικά της ήταν πιο περιορισμένα σε χρόνο)...
Στοματικό καλό σχετικά με ένα σύντομο πέρασμα απ'τα @@@κια χωρίς καραμέλωμα όμως....
Σεξ σε τρεις στάσεις πρώτα πισωκολλητό μετά με την Έμιλυ από πάνω να έχει τον έλεγχο και τελείωμα σε ιεραποστολικό όπου μας βρήκε το τέλος....

Κάθισε λίγο δίπλα μου και μου έκανε μασάζ στη πλάτη μίας και το τελείωμα ήταν κάπως σύντομο.Με πεταχτό φιλί με αποχαιρέτησε ανανεώνοντας το ραντεβού μας για το μέλλον...

Αυτά για την Έμιλυ,τώρα εσείς μπορει να έχετε διαφορετική άποψη.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Έμιλυ
ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ
Τιμημένος
Εγγραφή:
31 Δεκ 2012
Μηνύματα:
Κριτικές:
736
Likes:
51.825
Πόντοι:
36.618
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 dourosladers, n.smirni76, Jim25jim και 1 ακόμα μέλος

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού