Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.3 35 10
Γενική βαθμολογία
 
7.1
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Καταδρομικη στο νεο μωρο μετα απο πληροφορία του φίλου μου jimiadi!Μεγάλο χαμόγελο
Παουλίνα το βλέπω το αλονι, στην αρχή ήμουν λίγο σκεπτικός και εκεί το μωρο έβαλε τα οπλα της σε ενεργο ρολο. Τι να με κοιτάει στα ματια συνεχεία ναζιαρικα , τι να μου χαμογελάει και όλο αυτό να εκπέμπει σε μια κοπελα που σε γουσταρει τρελά!Έρωτας Ε! Λέω το μωρο ίσως και να τα σπάει και μεσα αλλά......Money Mouth Εισερχομαι στο πορνοδωματιο και δίνω το παράβολο των 30€ για δοκιμασμα!
Το μωρο εισέρχεται μεσα ! Είναι απο την Ουκρανία, 18 χρ, κάστανο μακρύ μαλλί, βυζακια 2αρια φανταστικα Προσκύνημα σωμα λεπτο μαυρισμένο που τα μοναδικά άσπρα χρωματα είναι εκεί που φοράει τα καβλοεσωρουχα της!Ναι! Προσωπο που σε ταξιδεύει στα Ανατολικα μέρη και συνέχεια χαμογελαστό!Μεγάλο χαμόγελο Στα προκαταρκτικά και αφού γνωριστηκαμε πεσαμε πανω στο κρεβάτι και παπούτσια Φεν εβγαλα ακόμη! Με όρμηξε απο το μποξερακι και αρχισε το εργαλείο να σηκώνεται επικίνδυνα! Πολλά ρουφηγματα στις βυζαρες και αυτή χαζογελουσε!Χμμμ; αφού χουφτωνε συνέχεια το εργαλείο την άφησα να μου το βγάλει αύτη το μποξερακι μου, το κατεβάζει και γουσταρε αφού μου τον επαιξε λίγο με τα χεριά και επαιζε με την γλωσσά της να με κοιτάει χωρίς να μου κανει το παράνομο εξτραδακι!Money Mouth να πω την αλήθεια περίμενα να μου τον γλυψει χωρίς Καπούα αλλά δεν!Μεγάλο χαμόγελο
Πίπα μέχρι τέρμα -deepthroat, μπουκωματα και πόλλα παιχνίδια!Ναι! Είναι το δυνατό της σημείο!Γλώσσα
Στον αγώνα πριν ξεκινήσουμε μου δείχνει την κρέμα της για γρασαρισμα!Χμμμ; το γρασαρει το νεανικό μουνακι της και την στήνω στα τεσσερα Κατσικογάμης δυνατό σφυροκόπημα που έκανε το λάθος να χαζογελασει την ωρα του σφυροκοπηματος!Χμμμ; Της λέω γύρνα σε ιεραποστολικό την γαμησα τόσο δυνατά που έβγαλε λίγο κραυγουλες παθιαρικες! Μόλις εφτασα στο τέλος παλι χαζογελουσε!Χμμμ;
Μιλήσαμε για Χαλκιδική που της αρέσει πολύ με πόλλα γελάκια παλι! Με χαιρέτησε και εμένα με τροπο give me five!Ναι!
Γενικά το μωρο έχει όλο το πακέτο για να γίνει το αστέρι της πρωινής ζώνης άλλα....Καπέλο

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουλίου 20, 2015
Όνομα κοπέλας
Παουλίνα
mpouxos
Ανώτατος
Εγγραφή:
4 Ιουλ 2014
Μηνύματα:
Κριτικές:
169
Likes:
8.339
Πόντοι:
10.326
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού