Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.6 17 10
Sex Studio 98153
Γενική βαθμολογία
 
6.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Βραδινη επισκεψη Σαχτουρη να δουμε τι παιζει με το καινουριο στουντιο. Ανοιγει λοιπον ο τσατσος, γεροντακος ευγενεστατος. Παιρνω το 50αρι με ελευθερο στοματικο, βλεπω την ναντια, και χωρις δευτερη μπαινω. Εμφανιζεται κι αυτη μετα απο λιγο, με διχτυωτο ολοσωμο και γοβα. Ξεκιναει ενα ζεσταματακι κωλωντας τον πωπο της πανω στο πλι μου, μετα καθεται και αρχιζει ισπανικο και φλογερα. Την φλογερα δεν τη διαθετει πολυ ειναι η αληθεια. Μου προτεινει να συνεχισουμε στην πολυθρονα. Κανουμε τις τρεις βασικες στασεις, χωρις να διαμαρτυρηθει για καθυστεριση....ενω αντιθετα δειχνει να γουσταρει. Και στο τελος με πλακωνει στην φλογερα και με τελειωνει με handjob και γλωσσοφιλα. πραγμα που γουσταρω πολυ. Η κοπελα, εκει που νομιζα πως θα φυγει τρεχοντας γτ ειχαμε αργησει, μου επιασε την κουβεντα, για την πολυθρονα, που παει για μπανιο, τον αγαπημενο της ηθοποιο και ταυτοχρονα μου ριχνει και κανενα γλωσσοφιλο. Μαγκες αν και ειμαι κατα των επανηλλειμενων επισκεψεων στην ιδια κοπελα, θα παω και θα ξαναπαω. Μπραβο στη Ναντια, η οποια ειναι και κορμι λαμπαδα και τιμα τα λεφτα της!!!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουνίου 22, 2015
Όνομα κοπέλας
Νάντια
Μέλος
Εγγραφή:
20 Ιουλ 2015
Μηνύματα:
Κριτικές:
8
Likes:
126
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 doc_lin, makhswrx, Drake88 και 1 ακόμα μέλος

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
21 Ιουλίου, 2016
Καλησπέρα και από μένα τον σαρδαναπαλο1908 στην πάρεα των καυλιαριδων του bourdela.com .Χρόνια πατρινος αλλά δεν έχω επισκεφθεί το εν λόγω μαγαζάκι αν και το έχω μπανισει εδώ και καιρο διότι δεν έβρισκα κριτικές και λεγα μην πάθω καμία νιλα....Η καυλιαρα αυτή είναι τόσο καλή όσο λέτε???αν μοιράζει και γλώσσοφιλα και κάνει ελεύθερο στοματικο θα πάω να τις τα σκάσω τα λ7 γιατί γουστάρω girlfriend φάση .Al Petsiklan την συστηνεις??
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1