Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 35 10
Γενική βαθμολογία
 
5.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
5.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
5.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Επίσκεψη καταμεσήμερο της Πέμπτης και η Θεσσαλονίκη έβραζε απ την ζέστη και την υγρασία των ημερών του Ιούνι οπότε και ήμουν προιδεασμένος ότι η τσάρκα θα είχε δύσκολες συνθήκες.
Αφού πέρασα στο πρώτο στούντιο και δεν βρήκα την Ελληνίδα Ιουλία είπα να αφεθώ στο ένστικτο της στιγμής.....οπότε μπαίνοντας στον οίκο με υποδέχθηκε η τσατσά με πολύ διαφήμιση της κοπέλας, για το πρόγραμμά της και την διάθεσή της αλλά και με το δέλεαρ ότι είναι Μεξικάνα.....έχεις ξαναπάει με Μεξικάνα με ρώτησε οπότε και περίμενα τι το Μεξικάνικο μπορεί να έχει η κοπέλα αφού να πιστέψω ότι είναι όντως δεν υπήρχε περίπτωση....βγαίνει η κοπέλα μια μαυρομάλλα με έντονες καμπύλες και ψεύτικο χαμόγελο να σαλονάρει τα κάλλη της.
Ήταν στα κυβικά που μ αρέσουν οπότε και δίνω το 30άρι που είπε η τσατσά για απλό πρόγραμμα, μπαίνοντας όμως είπε ότι "αν μπορείς να δόσεις 40 θα χύσεις και στο στόμα της κοπέλας" οπότε μιας και έδινα 50άρικο είπα να δοκιμάσω και ας κόψω τίποτα από την μετέπειτα τσάρκα στην πόλη.
Η κοπέλα ήρθε χαλαρά χωρίς ιδιαίτερη διάθεση όπως έλεγε η τσατσά και με τα κλασικά μωρομάντιλα όπως αναφέρουν οι συναγωνιστές(σημειωτέον ότι δεν είχα διαβάσει κριτική πριν πάω), αρχίζει κάτι ερωτήσεις, αν είμαι παντρεμένος, καλά κάνω και δεν είμαι απ το να έχω καμιά πατσαβούρα σπίτι καλύτερα μόνος κλπ κλπ λες και θα παντρευόμασταν........αρχίζει με καλή πίπα ακα και ασχολία και με γύρω περιοχής για αρκετή ώρα δίνοντας εικόνα ότι άξιζε το εγχείρημα.......ξεκινώντας όμως το σεξ δεν μπορούσε να κρύψει την βαρεμάρα της, αδιάφορο βλέμμα και αναμονή πότε θα περάσει η ώρα.
Αλλάξαμε αρκετές στάσεις μιας και δεν είχα διάθεση να πάει πεταμένο το 40άρι ως που είπα να βγάλω το προφυλακτικό για τελείωμα στο στόμα....αρχίζει μια πίπα με την οποία δεν υπήρχε περίπτωση να τελειώσω γι αυτό άρχισα να την παίζω και αυτή να μου γλύφει αρχίδια με παρότρυνση δική μου για ένταση και πάθος......τελικά μόλις άρχισα να αδειάζω τον πήρε στο στόμα και τον ρούφαγε μέχρι τέλους οπότε υπήρξε ικανοποίηση........ελπίζω να βοήθησα περισσότερο απ όσο εγώ που πήγα τυχαία και να βρείτε αυτό που θέλετε....

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Μόνικα
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
18 Ιουλ 2015
Μηνύματα:
Κριτικές:
19
Likes:
433
Πόντοι:
290
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού