Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.4 151 10
Γενική βαθμολογία
 
7.6
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Η χθεσινη Νυκτα ειχε τετοια εξελιξη που δημιουργουσε τις προυποθεσεις για φετιχισμο. Η παγιδα του Διαφωτισμου εδειξε τον δρομο και η μελαχρινη θεα Αφροδιτη οδηγησε στην νυκτερινη τιμωρια της πουτσας.
Eπισκεψη στην πορνοJustin μετα απο εναν περιπου χρονο. Ξανθια, μαυρισμενη καβλαρα, ομορφα ματια, καβλοπροσωπο, μικρο αλλα καβλωτικο στηθος και κωλαρα. Εχει παρει μερικα κιλα που την κανουν ακομα πιο τουμπανο χωρις να φαινονται κυταριτιδες και πατσαδες.
Περασα με το απλο πορνοπαραβολο και περιμενα υπομονετικα για την φετιχιστικη δραση που θα ακολουθουσε. Βασικα ημουν τοσο καβλωμενος που οταν ακουσα τα πορνοheels στον διαδρομο πηγα να παθω καρδιακο Χμμμ;

- "Goedenavond, hoe gaat het?"
- "Alles goed, en met jou?"
- "Goed en lekker."

...και τραβηξα αρρωστημενα πανω μου το πορνοτουμπανο. Εχει φοβερα καβλωτικη, λεια επιδερμιδα κατι που ενισχυθηκε απο το πορνοτζακουζι που ειχε προηγουμενως. Της ειπα οτι θα κανουμε μονο φετιχισμο και ελαμψε απο πορνοχαρα γιατι βαρεθηκε το σεξ οπως μου ειπε συν οτι γουσταρει τα πορνοφετιχ. Χαμόγελο
Πηγε κατω απεναντι μου και ξεκινησε να τον παιζει με τα καβλωτικα ποδια της. Την ρωτησα για τον χρονο και μου ειπε να μην αγχωνομαι οπως και οτι οι κοπελες που τα κανουν αυτα στις μερες μας ειναι τελειως μαλακισμενες, thumbs up. Eκτελεσε αριστα το πορνοfootjob σε διαφορες θεσεις, το εργαλειο φετιχιστικε αρρωστα και της εχυσα μερικα λιτρα. Σε ολη την διαρκεια ελεγε πορνιαρικες ατακες σε τονο ιδιο με την Sylvia Saint Έρωτας κατι που μπορει ορισμενους να τους ξενερωσοει αλλα οι λατρεις της βαρβαροτητας θα μεινουν ικανοποιημενοι.
Πολυ καλη νυχτερινη περιπτωση και φετιχιστικος θριαμβος σε μια πολη οπου 2-3
ακομα κοπελες(η Ευα ειναι η μια απο αυτες) γνωριζουν επι του θεματος.
Μια μερα θα παω με πορνοστοκινγκς για να ζησουμε και την ειδωλολατρικη μαγεια των δομικων υλικων.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουλίου 09, 2015
Όνομα κοπέλας
Justin
Blastbeat208
Τιμημένος
Εγγραφή:
20 Ιουν 2007
Μηνύματα:
Κριτικές:
201
Likes:
4.500
Πόντοι:
15.465
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 ZeroTolerance

Σχόλια

7 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 7
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
10 Ιουλίου, 2015
Οταν εφυγες σου ειπε και ντανκεβελ,τα τσινς και να φανταστω εσυ απαντησες ασουμπλιφ Ναι!
10 Ιουλίου, 2015
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Αντε ρε τραχανα,πηγες 3 μερες ΟΛΛΑΝΔΙΑ και αρχισες τα ασουμπλιφ και τις μαλακιες!!!!
10 Ιουλίου, 2015
Xaxaxaxax ξεχασα να βαλω τoν πορνοδιαλογο αποχωρησης.

Blast - "Dankuwel"
Justin - "Alstublieft...Dooooo"
10 Ιουλίου, 2015
Εντελώς ενημερωτικά η Τζάστιν δεν είναι Ολλανδέζα, αλλά Πολωνέζα! Γνωριζει ομως να μιλα την γλωσσα καθως εζησε Ολλανδια. Είτε ετσι ειτε αλλιως η αληθεια ειναι οτι παραμενει ωραια παρολα τα παραπανισια κιλα της.
10 Ιουλίου, 2015
Τα πορνοπνευματικα δικαιωματα για την "παγιδα του Διαφωτισμου" ανηκουν στον μποτομυστη Καπέλο
10 Ιουλίου, 2015
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Φακιρη τραχανοπλαγια,τουλαχιστον εγω μεσα σε 3 μερες εμαθα και 5-10 λεξεις,εσυ ακομα τα Ελληνικα δεν εχεις μαθει Γαμήσου
16 Ιουλίου, 2015
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Ειναι μιση Ολλανδεζα και μιση Πολωνεζα.Γνωριζει την γλωσσα καθε χωρας στην οποια εχει ζησει.Ειναι υπεροχη και μου θυμιζει παλιες καλες στιγμες.Οι διοπτρολαγνοι εχουν στανταρ γιατι φοραει γυαλια.
7 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 7