Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.4 151 10
Γενική βαθμολογία
 
5.9
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
3.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Εν μέσω capital control και φοβερού καύσωνα πήγα μεσημεριάτικα να αδειάσω στοχευμένα στην όμορφη Ιουλία απο την Καβάλα μιάς και το κορίτσι μου θυμίζει κατά 95+% έναν διακαή πόθο της καθημερινότητας μου...Μπαίνω μέσα στο πορνομάγαζο,δίνω το παράβολο των 40 ευρώ για χαλαρά ζητώντας prostate massage και ποδολαγνεία και η μαντάμ με οδηγεί πρός μεγάλη μου έκπληξη στο δωμάτιο με το τζακούζι και το στρόγγυλο σούπερ γαμωκρέβατο!!!Ναι!...

Μου είπε ότι με έβαλε εκεί διότι με συμπάθησε και ότι ήμουν ο πρώτος πελάτης που θα ξάπλωνε εκεί για σήμερα και ότι τα σεντόνια ήταν φρέσκα και καθαρά (πράγματι)!!!

Στα του θέματος τώρα,το δωμάτιο ήταν σούπερ,καθαρό και με σωστή θερμοκρασία...Το κορίτσι είχε καθημερινή ομορφιά με ατου τα γαλανά ματάκια της (the next door girl την λές) ήταν ευγενικό,πεντακάθαρο και έκανε ότι μπορούσε για να με ευχαριστήσει επάνω στα ιδιαίτερα γούστα μου παρόλο που δέν φαινόταν να έχει και ιδιαίτερη εμπειρία επάνω σε αυτά (ελληνίδα γάρ)...Χμμμ;

Τηρεί μέχρι αηδίας τους κανόνες υγιεινής και φαίνεται ότι είναι πεντακάθαρη...ΟΚ πέρασα καλά μπορώ να πώ, δέν τα έκλαψα τα λεφτά!

Χρόνος διαμονής 30 λεπτά..!

και τώρα τα κατά της υπόθεσης..

1)Το κορίτσι είναι παραπάνω σόσιαλ απ ότι πρέπει και απο το πολύ μπλά μπλά με αποσυντόνιζε συχνά πυκνά αφού μου έλεγε περί ανέμων και υδάτων...Money Mouth
2)Τα μαγαζιά πρέπει να δούν με σοβαρότητα το θέμα των φετίχ διότι τα πράμματα προχωράνε,υπάρχει ολοένα και αυξανόμενη ζήτηση και αυτά μείνανε στην δεκαετεία του 80-90 που ο πελάτης απλά πήγαινε να το χώσει σε μία τρύπα και τέλος...Τα μαγαζιά και τα κορίτσια χρειάζονται σεμινάρια ΆΜΜΕΣΑ Κουλ

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουλίου 06, 2015
Όνομα κοπέλας
Ιουλία
jerrybanana
Μέλος
Εγγραφή:
4 Μαϊ 2015
Μηνύματα:
Κριτικές:
5
Likes:
275
Πόντοι:
21
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού