Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.3 144 10
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Η Τζουλι προλογιστηκε απο την υπηρεσια ως βραζιλιανα, που δεν το νομιζω, απλα ολες οι Λατινες βαπτιζονται ως βραζιλιανες για ευνοητους λογους. Απο οτι μου ειπε με τα λιγα ελληνικα μαλλον απο Πορτογαλια. Τελος παντων προκειται για μια ευπαρουσιαστη κοπελα, με συμπαθητικο προσωπο, καστανο σγουρο μαλλι που ειναι το φετιχ μου κ πολυ ωραιο κωλο κ ποδια. Ελαφρως σκουροδερμη κ πολυ αισθησιακη στο σαλονι με επεισε για τα ενδοτερα.
Εδω να σημειωσω πως εγινε αρκετα καλη τιμη, δεν θα πω το ποσο καθως μου ζητηθηκε απο την ιδια να μην το πω πουθενα, βεβαια το ιδιο μπορει να λεει σε ολους, αλλα ειναι αρκετα κατω απο 50 ευρω κ με φουλ υπηρεσιες, γιαυτο αξιζει μια διαπραγματευση πριν το Ναι...
Λοιπον τωρα μεσα στο δωματιο ενω περιμενα να ειναι "καπως" η Τζουλι λογω της εκπτωσης μπηκε με τρελο κεφι κ εγινε το ελα να δεις... Αριστη τεχνικη του στοματικου με υπεροχο γλυψιμο στις μπαλες, υπεροχη σταση σωματος με μονιμα τουρλωμενο τον πολυ ωραιο κωλο της, ελευθερα δαχτυλιασματα στην τρυπουλα της, μεγαλη ανταποκριση στο 69, ενω μοσχομυριζε παντου το κοριτσι ηταν για φαγωμα. Στο σεξ πολυ ενταση σε ολες τις στασεις κ καμια δυσανασχετηση σε οτι της ζητησα. Ειχε καβλωσει κ αυτη κ ενω δεν ειχε αναφερθει πρωκτικο εκανα κινηση να της το βαλω κ δεν εφερε αντιρρηση, μου φορεσε δευτερο προφυλακτικο αλλα στην προσπαθεια να μπω εσπασαν κ τα δυο κ δεν το συνεχισα. Μου ειπε να παει να φερει αλλο, αλλα δεν αντεχα να περιμενω κ της ζητησα να τελειωσω στο στοματακι της κ ετσι ολοκληρωσαμε μια πολυ ομορφη συνεδρια.
Ειχα πολυ καιρο να νιωσω τοσο ικανοποιημενος απο μια συνευρεση κ νομιζω οτι ειναι κ πολυ value for money η κοπελα. Παρολα αυτα ολα ειναι σχετικα κ υποκειμενικα για τον καθενα, κ λογω χημειας κ λογω διαθεσης εκατερωθεν την δεδομενη στιγμη. Παντως για μενα εγινε στανταρακι...

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουλίου 03, 2015
Όνομα κοπέλας
Τζούλι
Μέλος
Εγγραφή:
18 Απρ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
12
Likes:
111
Πόντοι:
11
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού