Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 143 10
Sex Studio 364405
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Η ημερομηνια ειναι στο περιπου..
Ξημερωματα Κυριακης,φευγω απο ενα παρακμιακο μπαρ στο περιστερι..Στον δρομο για το σπιτι, αποφασιζω να παω να ριξω εναν..φτανω στο στουντιο παρκαρω κανω ενα γαρο κ μπαινω μεσα..χαιρετουρες με την τσατσα μιας κ με ξερει απο τις τοσες επισκεψεις μου στο καταστημα..καθομαι στο σαλονι κ περιμενω τα μωρα. Πρωτα βγαινει η αννετα μια βυζαρου πολωνεζα, στην συνεχεια η μαρινα κ μια αλλη που μου διαφευγει τ ονομα της. Διαλεγω την μαρινα γιατι το σαλοναρισμα της μ εφτιαξε. Ανεβαινω στο ενα απο τα τρια δωματια που εχει πανω, κανω μπανιο κ περιμενω το μαναρι. Μπαινει μεσα συστηνομαστε κ αρχιζει το χαμουρεμα. Την πασπατευα κ την εγλυφα σε ολο το σωμα.(γλωσσοφιλα δεν μου εδωσε παρα μονο κατι πεταχτα φιλια στο στομα) εχει ωραιο δερμα κ μυριζε ομορφα. Μετα αρχισε να με περιποιηται αυτη, φιλια στον λαιμο στο στηθος στην κοιλια, μου περνα τον σκουφο κ μου αρχιζει ενα γαματο κλαρινο με deepthroat, το χει η γκομενα(μου περιποιηθηκε κ τις μπαλες) παραλληλα της εβαζα δαχτυλακι στην σουφριτσα της. Με καβαλαει κ αρχιζει να χοροπηδα πανω μου, στην αρχη αργα κ μετα σε γρηγορους ρυθμους, στην συναιχεια ιεραποστολικο οπου εβγαζε ωραιες κραβγουλες, μετα την γυρνω στα 4 οπου αρχιζα να την γαμω με δυνατους ρυθμους ριχνοντας αρκετα μπατσακια στο κωλαρακι της λεγοντας ο ενας στον αλλο βρομολογα, ομως ηθελα να τελειωσω με mouthfucking. Οποτε την ξαπλωνω ανασεκελα ανεβαινω πανω της κ της τον δινω στο στομα, ενω περιμενα να τσινισει γιατι την πιεσα σε καποια φαση δεν εδειχνε να δυσανασχετει. Ειχα καυλωσει με την ολη φαση που αρχισα να χυνω κ να βγαζω ζωοδεις κραυγες. Εμεινα γυρο στα 20 λεπτα στο δωματιο. Αξιζει να σημειωθει οτι το δωματιο ηταν πεντακαθαρο ειχε πετσετα σφραγισμενη κ παντοφλες σφραγισμενες..

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Μαρίνα
Σεβαστός
Εγγραφή:
1 Ιουλ 2015
Μηνύματα:
Κριτικές:
40
Likes:
1.991
Πόντοι:
1.206
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 TZOYLI

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού