Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.8 231 10
Sex Studio 295171
Γενική βαθμολογία
 
8.9
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Ειχα ξαναπαει στον διπλανο οικο με τη Φαιη, με πολυ καλες εντυπωσεις πριν μισο περιπου χρονο....
Θα αναφερθω λοιπον σε αυτα που ηταν διαφορετικα κυριως.
Το μερος καταρχας, το οποιο δεν εχει ντουζιερες στα δωματια (οπως και το διπλα), οποτε εκανα μπανακι και μετα κυκλοφορουσα γυμνος μεχρι το δωματιο, γιατι προτιμησα να κανω αυτο απο το να ντυθω και να ξαναξεντυθω σε 10". Τα δωματια ειναι μεσαια προς μικρα, με νιπτηρα, κρεμαστρα και καθρεφτη.
Η Φαιη εσκασε πολυ γρηγορα απο την ωρα που πηγα στο δωματιο. Περιγραφη-τι να πω που να μην εχει ειπωθει- κουκλα ειναι η κοπελα, με σωματαρα, ωραιο χαμογελο, επικινδυνη! Ελληνικα αριστα.
Ηρθε με φορεμενο το στραπ, κατι που ειχε κανει και την αλλη φορα. Ειναι μια τακτικη που την εχω δει μονο στη Φαιη και τη Μαντονα. Αφου ηταν οκ το εργαλειο δεν με χαλασε φυσικα!
Ξεκινησε με πρωτοβουλιες, χαδια εκατερωθεν και τριψιματα, εγω αρχισα να της γλυφω ολο το σωμα..... Μεγαλη καυλα η κοπελα. Μετα με εστησε κι εβαλε δαχτυλο. Κατοπιν με πηρε στα 4 με προστυχες ματιες στον καθρεφτη και παιζοντας τον πουτσο μου. Μετα ιεραποστολικο, οπου εδωσε παλι ρεστα.... Η κοπελα κανει αυτο που πρεπει να κανει, οτι και να πω ειναι λιγο.... Αλλαζε στασεις του σωματος της, στα γονατα, στις μυτες, απο πανω μου τελειως, να μου τον παιζει με τα βυζια της, να με φιλαει, με τρελανε και ηρθε το τελος πολυ γρηγορα. Συνολικη παραμονη στο δωματιο γυρω στα 10', αλλα γεματα! Αυτο που μου εκανε εντυπωση ειναι οτι σηκωθηκε κι εφυγε πριν καν σηκωθω απο το κρεβατι. Ειχε χτυπησει κουδουνι και θα ηθελε να κανει σαλονι, αλλα δεν το θεωρησα σωστο, στην τελικη ο πελατης που εχεις στο δωματιο ειναι ο στανταρ σου...
Τελος, να επισημανω οτι επαιξε παζαρι στην τιμη, το αυταρχικο απο 80 το πηρα με 50 και οτι το προγραμμα δεν αναφερθηκε απο την τσατσα στην αρχη, αλλα ρωτησα εγω. Γενικα, επειδη γυρισα ολη τη Βριλησσου πριν καταληξω στο 36 με την ελπιδα να βρω καποια αλλη που ισως να με εκανε να περασω, σε ολα τα σπιτια επαιζε το χαμηλωμα τιμων....
Καλες Τσαρκες!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουλίου 01, 2015
Όνομα κοπέλας
Φαίη
Υπηρεσίες
Ανώτατος
Εγγραφή:
17 Μαρ 2013
Μηνύματα:
Κριτικές:
284
Likes:
4.488
Πόντοι:
10.751
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 kotsos81

Σχόλια

7 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 7
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
02 Ιουλίου, 2015
Ωραίος τύπε....έδωσες 50€ για να σε σκίσει η Φαίη,αντί να της δώσεις το μουνί στο χέρι!!!ΠροσκύνημαΠροσκύνημαΠροσκύνημαΚαπέλοΚαπέλοΚαπέλο
02 Ιουλίου, 2015
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Περι ορεξεως αγαπητε μου... Καπέλο
02 Ιουλίου, 2015
Το καταλαβες!
02 Ιουλίου, 2015
Ναι!Ναι! billy13 Ναι!Ναι!
R
rotakis1
02 Ιουλίου, 2015
Δηλαδή με παζάρι χτυπάς απλό πρόγραμμα με κάνα 30άρι;Χμμμ;ΕμμμμΣπασίκλας
02 Ιουλίου, 2015
Απο κομπλεξικους και ΜΑΛΑΚΕΣ, αλλο τιποτα!

14 Νοεμβρίου, 2015
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Λογικα ναι!
7 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 7