Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.4 163 10
Γενική βαθμολογία
 
6.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Απ' τον τίτλο και μόνο, κάποιοι έμπειροι εδώ μέσα κατάλαβαν ήδη για ποια μιλάω. Μεγάλο χαμόγελο Μιας και όλοι λένε γι' αυτή τη Βουλγάρα με τα εξωπραγματικά βυζιά, είπα κι εγώ να περάσω να κάνω ένα test drive. Φτάνω 10:30 (με τη βάρδια της να ξεκινάει απ' τις 10:00), και μου λέει η τσατσά ότι λείπει σε γιατρό και θα ρθει σε 10 λεπτά. Εκεί που έλεγα ότι άργησα κιόλας... Πολυτελής, πεντακάθαρος χώρος, με σεντόνια μιας χρήσης, προϊόντα περιποίησης κ.τ.λ.π. Ευγενική η κυρία του σπιτιού, διατεθειμένη να μου προσφέρει καφέ, νερό, με το "σεις" και με το "σας" κ.τ.λ.π. Από προγράμματα 40 απλό, 50 με γλειψύματα, 60 γυμνό τσιμπούκι, 80 γυμνό τσιμπούκι με 69, 100 τζακούζι, 120 διπλή εκτόνωση (αν τα θυμάμαι καλά...). Κατά τις 11 παρά δέκα, σκάει μύτη απ' το ασανσέρ το γκομενάκι...Ρε παιδιά, θα είμαι ειλικρινής: αν αυτήν την κοπέλα την έβλεπα τυχαία στο δρόμο, δε μπορώ να πω ότι θα ήθελα να τη γαμήσω. Δεν είναι άσχημη, απλά δεν έχει το κάτι τόσο αισθησιακό ή κάτι ερωτεύσιμα θυληπρεπές επάνω της. Δε συγκρίνεται καθόλου με κάτι θεόμουνες που είχαμε πέρσυ (π.χ Κάντυ και Αντριάννα). Μια απλή κοντούλα κοπέλα, κανονικά ντυμένη, με το μεγάλο της στήθος να είναι ίσως ο μόνος ουσιαστικός λόγος που οι πιο πολλοί άντρες, θα την ήθελαν στο κρεββάτι τους. Αλλά βεβαίως γούστα είναι αυτά, κι ο καθένας έχει τα δικά του. Κουλ

Περνάω με το 80άρι. Ντους, πετσέτα και αναμονή. Μάγκες...με το που ανοίγει η πόρτα, μπαίνουν μέσα 2 βυζιά με πόδια !!! Έρωτας Ολόγυμνη. ΜΑΛΑΚΑ ΤΙ ΒΥΖΙΑ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΑ;;; Έρωτας Ό,τι πρέπει για 'μένα που 'μαι μεγάλος βυζοκωλολάγνος! Προσκύνημα Κάνει κι αυτή ένα ντους, λέμε κάνα 2 γλυκόλογα κι αμέσως αρχίζουμε τα γλωσσόφιλα Γλώσσα Γλώσσα Δεν περνάνε ούτε 2 λεπτά, κι έτσι όπως με είχε ανάψει, την ξαπλώνω κάτω και της αρχίζω ένα γλειφόμουνο γεμάτο λύσσα και μανία !!! Όπως πάντα άλλωστε... Αυτή με το κεφάλι της πίσω, τα μάτια κλειστά και το στόμα τέρμα ανοιχτό να φωνάζει "ααααχ" και "μμμμμ". Μου έδωσε και ενδείξεις πόνου...επειδή δάγκωνα μέχρι μέσα!!! Δε μου φάνηκε ότι τη χάλασε πάντως...Ρούφηξα την κάθε σταγόνα του μουνιού της και έδειξε να το ευχαριστιέται πολύ. Μεγάλο χαμόγελο Ένα μεγάλο φάουλ όμως: όταν πήγα να τη βάλω δάχτυλο, μου είπε όχι. "Ρε δε πας στο διάολο μωρή καργιόλα"; Κεφάλι σε τοίχο! λέω από μέσα μου... Δε φτάνει που σου 'σκασα 80 ολόκληρα ευρώ, μου λες ότι το χέρι απαγορεύεται κιόλας;;; Θυμός Γι' αυτό δεν της έβαλα άριστα. Τέσπα, τουλάχιστον το είπε με ωραίο και ευγενικό τρόπο, Ντροπή οπότε το προσπερνάω... Από τσιμπουκίδι τώρα όχι κι άσχημα (είχα και πολύ καλύτερες). Το 'βαζε μέχρι τη μέση, μέτρια ταχύτητα, με μπόλικο γλείψιμο του λουκάνικου, καραμέλωμα καρυδιών ευτυχώς είχαμε, λίγο δόντι έβαζε...αλλά εγώ της έκανα υπόδειξη να δαγκώνει πιο δυνατά, πράγμα που το έκανε, ενώ παράλληλα το βάθος της πίπας λίγο μεγάλωσε...και εκεί ήταν που είπα το Δεσπότη Παναγιώτη!!! Ναι! Ναι! Ναι! Έπειτα στα 4, Κατσικογάμης με δυνατό σφυροκόπημα, ενώ ταυτόχρονα τραβούσα τα μαστάρια της (μεγάλα σαν αγελάδας!!!). Οι κραυγές της δυνατές και διαρκείς σαν αληθινές Ναι! (βασικά παίζει να ήταν αληθινές, εγώ δεν κατάλαβα καμία προσποίηση για ούτε ένα δευτερόλεπτο - κι έχω χρόνια στο "άθλημα"). Τόσο δυνατά "αααα" και "ααααχ" σε τόσα χρόνια έχω ακούσει από πουτάνες, μόνο μια - δυο χούφτα φορές!!! Εμμμμ Βάλτε τις κραυγές της, βάλτε τις κραυγές μου, βάλτε τα δυνατά "πλοφ" - "πλοφ" του σφυροκοπήματος, βάλτε και τα μπουμ - μπουμ απ' το αριστερό μου χέρι στο ντουβάρι και ακουγόμασταν μέχρι έξω !!! Μεγάλο χαμόγελο Και παιδιά, η κοπέλα κάνει κάτι κυκλικές κινήσεις με τη λεκάνη της, ενώ εγώ ήμουν τέρμα μέσα της - ΚΟΛΑΣΗ!!! Κατσικογάμης Ναι! Κατσικογάμης Τελειώνω μέσα της και συνεχίζω για άλλα 5 λεπτά! Κλασσικός εγώ...Καπέλο Χαμπάρι αυτή για πότε "έφτυσε τη χλέπα ο Μπάρμπα-Στάθης" Χμμμ; Τον έβγαλα να δει λίγο φως, λίγη κουβέντα, πλύθηκε, έφυγε...

Συμπαθητικότατη Βουλγάρα, πολλά χρόνια στην Ελλάδα, μιλάει σχεδόν τέλεια ελληνικά - οπότε και δεν τίθεται θέμα συννενόησης. Εν τέλει, η Γαλήνη αν την κάνεις να νιώσει λίγο όμορφα, θα περάσεις ζάχαρη μαζί της! Κοντούλα, με γλυκιά φατσούλα, κάνα 2 κιλάκια παραπάνω - που όμως δεν τη χαλάνε, λίγο κοιλίτσα - που εμένα δεν με πειράζει, απλό μέτριο κώλο του στυλ "κλασσική Ελληνίδα" (και κλασσική περίπτωση γυναίκας με μεγάλα βυζιά - προφανώς όταν υπάρχει πολύ βάρος μπροστά, ο κώλος πέφτει) και φυσικά οι αληθινές βυζάρες της (!!!) για τις οποίες να ξεκαθαρίσω ότι δεν είναι οι και πιο όμορφες που έχω δει, αλλά είναι σε μέγεθος που τα σπάνε - αφού μπορεί να πνιγείς εκεί μέσα...!!!Ναι! Καλή, νεαρή και πρόσχαρη κοπέλα, με κατανόηση, όρεξη για κουβέντα (και πήδημα Ματάκι) που θα περάσετε ευχάριστα μαζί της, ξεφεύγοντας λίγο απ' την ιδεολογία της ξανθιάς, ψηλής, αδύνατης με τη συλικόνη, ή τα τουρλωμένα οπίσθια...

Συνιστάται για να ξεφύξετε λίγο απ' τα συνηθισμένα...

Υ.Γ (1): Μην κρίνετε ένα βιβλίο απ' το εξώφυλλο.
Υ.Γ (2): Θέλουμε Κάντυ και Αντριάννα πίσω !
Υ.Γ (3): Καμια κοπέλα που να δίνει κώλο, ξέρετε; Κάπου, κάποιος έκανε λόγο για μια Φλωρίτα στο studio las vegas, αλλά κάποιοι λένε ότι πέφτει πολύ ξινίλα. Κάτι άλλο παίζει;

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Γαλήνη
Drake89
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
21 Ιουν 2014
Μηνύματα:
Κριτικές:
8
Likes:
44
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 sxoinobaths

Σχόλια

4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
01 Ιουλίου, 2015
πράγματι η φλωρίτα δίνει κώλο στα 80 απ ότι ξέρω αλλά όπως είπες ξυνίλα η φάση...η φλωρίτα άν είχε μυαλό θα γινόταν λαικό προσκύνημα...το απόλυτο petite λέμε..
(Updated: 02 Ιουλίου, 2015) 02 Ιουλίου, 2015
''με το που ανοίγει η πόρτα, μπαίνουν μέσα 2 βυζιά με πόδια !!! Έρωτας Ολόγυμνη. ΜΑΛΑΚΑ ΤΙ ΒΥΖΙΑ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΑ;;;''

https://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v=sa7hvJCa864#t=69
02 Ιουλίου, 2015
Η Έλενα η ρουμανα στο Α.Γεωργίου 52 δίνει κωλαρακι με 80 αλλά πάντα να κανεις παζάρια για να ρίξεις την τιμή.Κανονας τώρα με το γαμημενο το capital control!
05 Ιουλίου, 2015
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Σωραίος !!! Ακριβώς αυτή τη φράση αυτού του θεούλη είχα στο μυαλό μου όταν έγραφα την κριτική. Δεν υπάρχει ο τύπος !!! Προσκύνημα
4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4