Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.3 412 10
Sex Studio 367773
Γενική βαθμολογία
 
9.2
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
10.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
α) 24-25/6/2015
β) 3η μεταμεσονύκτια βάρδια λίγο μετά τις 00:00,
γ) 70€
δ) Έλενα,
ε) Μελαχρινή με κανονικό ύψος,όμορφο σώμα,μεγάλα βυζόμπαλα και έξυπνο μουτράκι
Μόλις είχα γυρίσει απο την επαρχία όπου είχα πάει για λόγους δουλειάς. Εκεί στη δουλειά μου είχα συναντήσει πολλές δυσκολίες και άγχος αλλά κατάφερα να λύσω τα όποια προβλήματα είχα και γύρισα χαρούμενος. Παρά την πολύ κούραση ήθελα να βγώ να απολαύσω κάτι παραπάνω απο απλο 50 πρόγραμμα. Μετά απο βολτίτσα μπήκα στο εν λόγω ίδρυμα όπου η κοπέλα μόλις είχε μπεί και ήμουν ο πρώτος πελάτης της βάρδιας. Προτίμησα το πρόγραμμα του ελεύθερου στοματικού.
Ο χώρος μέσα πεντακάθαρος, έκανα κι ένα ντουζάκι να είμαι φούλ καθαρός. Μετά απο λίγο ήρθε η κοπέλα , οπού κατάλαβα ότι είχα ξαναπάει μαζί της κάποια φορά. Τλσπ . Ξεκίνησε με πολύ καλά δυνατά προκαταρκτικά, όπου πέρα απ'ολά τ άλλα είχαν και ισπανικό, τα οποία θα κράτησαν κανένα 10λεπτο. Μετά η κοπέλα ξεκίνησε με πολύ καλή εναλλασσόμενη πίπα(πως λέμε εναλλασσόμενο ρεύμα) αργά-γρήγορα+ρούφηγμα στις μπάλες. Ήρθε από πάνω μου , μετά την έβαλα εγώ από κάτω και επειδή με είχε σκυλοκαβλώσει πολύ, την έβαλα στα 4 όπου και τελείωσα πιάνοντας τις ατελείωτες βυζάρες της.
Σε γενικές γραμμές πολύ καλή και ευχάριστη, κάθισε αρκετή ώρα, χωρίς να μου δείξει ότι δυσανασχετεί σε ότι κάναμε.Αξίζει τα λεφτά της!!!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Έλενα
bourdeliaris82
Μέγας
Εγγραφή:
22 Οκτ 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
56
Likes:
6.167
Πόντοι:
3.556
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Elganador, kaavlas, fouxter

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού