Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 188 10
Sex Studio 156536
Γενική βαθμολογία
 
8.2
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Αύτη την φορα καθώς περίμενα να δω την Γκαμπριέλα! Με το πού βγαίνει απο το φρεσκαρισμα της μου
έκανε κλικ για να μπω!Μεγάλο χαμόγελο Λίγο τα πεταχτά βυζακια της,ηταν περιποιημένη (βαμμένη και χτενισμένη), λίγο το μίνι που φορούσε χωρίς στρινγκακι και φαινόταν η μουναρα της αξυριστη. Ε! Δεν ήθελα και πολύ.Μεγάλο χαμόγελο
Εισερχομαι στο δωμάτιο και δίνω το πορνοπαραβολο των 30€ στον θηλυκό Μιχαλολιάκο!Ναι!
Περιμενω το μωρο. Η οποία κατάγεται απο την Μολδαβία όπως λεει ! Έχει 2αρι βυζακι πεταχτο και καμπυλες! Μπαινει μεσα στο δωματιο και μου κανει επιθεση στα ορθια τα προκαταρκτικα! Καλα το χουφτωμα και τα φιλακια στο λαιμο και τα βυζακια της πεφταν συννεφο.Γλώσσα την ρίχνω στο κρεβάτι οπου την έπαιξα την μουναρα της με τα χεριά μου και αύτη αναστεναζε.Έρωτας Μου λέει γκαβλιαρη μου για να δω τι εχεις μεσά! Τον βγάζει μου τον παιζει με τα χεριά και μου λέει πέτρα τον εχεις!Ναι! Πίπα κατευθείαν με deepthroat μέχρι την ρίζα!Γλώσσα Για πλάκα τον κατάπινε το σκυλί.Εμμμμ Με έκανε τούρμπο το μωρο και τις λέω Ελα ξάπλωσε. Με κανει Α! Έτσι με θέλεις γκαβλα μου!Έρωτας
Στήθηκε έτσι σε ιεραποστολικό για παρακρατικο γαμησι λες και το περιμενε!Μεγάλο χαμόγελο
Την γαμησα Πόλυ δυνατά για κάνα 6 λεπτο με ταυτόχρονα φιλια σε λαιμό και βυζακια! Και το τέλος έφτασε με λίγο ιδρώτα και απο τους δυο μας!
Νομιζω πως θα ξαναπαω γιατί το κατέχει η κοπελα και γουσταρει αυτό που κανει!ΚατσικογάμηςΚατσικογάμης
Χαιρετεθηκαμε και μου λέει " Να μου ξαναρθεις γκαβλιαρη μου"Ναι!Ναι!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουνίου 24, 2015
Όνομα κοπέλας
Γκαμπριέλα
mpouxos
Ανώτατος
Εγγραφή:
4 Ιουλ 2014
Μηνύματα:
Κριτικές:
169
Likes:
8.352
Πόντοι:
10.326
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
26 Ιουνίου, 2015
xaaxaxxaxaxa "θηλυκό Μιχαλολιάκο" +1 Καπέλο
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1