Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 235 10
Γενική βαθμολογία
 
4.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
5.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
4.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
1.0
Επισκεψη στη νεα τσουβαλα που ηρθε στο μαγαζι. (το μπαζωμα παει συννεφο λεμε) Κεφάλι σε τοίχο!
Δαναη λοιπον απο το Ελλαντισταν(ισως ειναι και αλβανακι που μεγαλωσε εδω)
Κορμι τσουβαλας(αρκετα παραπανω κιλα)μαυρα μακρυ μαλλι μεχρι τον κωλο Money Mouth δοντια σαν καρδιογραφημα Λύπη η ανασα της βρομουσε,το μουνι της επισης Κεφάλι σε τοίχο!
Ηρθε μεσα στο δωματιο με τα βυζια φορα παρτιδα,τα οποια πιανουν πατωμα και σε καμια σταση δεν ειχα προσβαση ουτε να τα πιασω Κεφάλι σε τοίχο!
Οσο γλυκια ειναι στο σαλονι,τοσο γλυκια ειναι και μεσα αλλα κοπελια κανε καμια γαργαρα η μασα καμια μαστιχα γιατι στη δουλεια αυτη ερχεσαι κοντα με πολυ κοσμο,πλυνε και το μουνι σου,δεν κανει κακο!!!
Φιλια δεν ξερω αν δινει αλλα εγω δεν εκανα ουτε τον κοπο με τετοια βρομα που ενιωσα οταν μιλουσε(δε σταματησε και λιγο) Κεφάλι σε τοίχο!
Πιπα αδιαφορη,σαν τα 15αχρονα κοριτσακια που ακομα δεν ξερουν τι πιανουν και τι βαζουν στο στομα τους!!!
Ομιλητικοτατη σε βαθμο γκρινιαρας γκομενας που θα σου βγαλει ξινο το γαμησι γιατι δεν επλυνες τα πιατα Μαλακία
εκατσε απο πανω με τα χιλια ζορια,στα τεσσερα σηκωσε τον κωλο της τοσο ψηλα που σε καποια φαση ενιωσα οτι ημουν στον αερα μιας και εγω εσμπρωχνα με τα χερια τον κωλο της να κατεβει και αυτη αλλο τοσο τον σηκωνε Μαλακία
Οταν την εβαλα απο κατω και πηγα να σηκωσω τα ποδια της,μου λεει τρελος εισαι,με αυτο τον πουτσο θα με σκοτωσεις.
Κοπελια δεν ξερω αμα το εχεις καταλαβει αλλα σε αυτη τη δουλεια πουτσο θα τρως,οχι σοκολατες και χαβιαρι.
Οταν τελειωνα μεσα της,βγηκε αποτομα και αναγκαστικα να τον παιξω με το χερι για να εχω πληρη εκσπερματωση Μαλακία
Πεταμενα 30ε σε ενα μπαζο,που εξω αμα την εβλεπα,θα την εβαζα να με πληρωσει τα ποτα και τα φαγητα μου για να τη γαμησω Γαμήσου

Υ.Γ 1 Φακιρη τρεχα ειναι ο τυπος Ελληνιδας που θα εκανες γυναικα εσυ,αντε και καλα στεφανα Μεγάλο χαμόγελο

Υ.Γ 2 Μπουξο προσεχε τις βαθμολογιες που βαζεις!!!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Δανάη
azazel
Τιμημένος
Εγγραφή:
20 Ιουν 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
215
Likes:
17.230
Πόντοι:
35.697
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 mallias20, mad_max, topscorer

Σχόλια

4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
19 Ιουνίου, 2015
''Πεταμενα 30ε σε ενα μπαζο,που εξω αμα την εβλεπα,θα την εβαζα να με πληρωσει τα ποτα και τα φαγητα μου για να τη γαμησω...'' αμαν ρε τι μπηκες μεσα;;
19 Ιουνίου, 2015
Αρκετά παρατημένο μαγαζί το vegas παρά τον ντόρο που έκανε όταν πρωτοάνοιξε (το μεταχειρισμένο πορνοrx8 πρός κλήρωση τους μάρανε)...Χμμμ; Γκόμενες αντιεπαγγελματίες και ελλειπή καθαριότητα το χαρακτηρίζουν και είναι κρίμα γαμώ τα ωραία μου προκάτ! Μύνημα πρός τον ιδιοκτήτη-->> Εάν δέν το κατέχεις το άθλημα μεγάλε η άστο και κάνε κάτι άλλο η πούλα το σε κάποιον επαγγελματία μερακλή να το δουλέψει όμορφα..Έχεις έναν απο τους πιό όμορφους και πρωτοποριακούς χώρους και το έχεις καταντήσει στην κυριολεξία μπουρδέλο του βαρδάρη...
19 Ιουνίου, 2015
ΑΖΑΖΕΛΑΚΟ,τραβα χωνεψε τη φολα που εφαγες και ασε το ΦΑΚΙΡΗ υσυχο...
Εγω τέτοιες ηττες δεν τις παθαινω!!!!!
ΓαμήσουΓαμήσουΓαμήσουΓαμήσουΓαμήσου
19 Ιουνίου, 2015
"Κοπελια δεν ξερω αμα το εχεις καταλαβει αλλα σε αυτη τη δουλεια πουτσο θα τρως,οχι σοκολατες και χαβιαρι."

Χαχαχαχαχαχα θεός λέμεε!!! Γερο-μύστης
Υποκλίνομαι Προσκύνημα
4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4