Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 53 10
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Ναί λοιπόν, ως γνήσιος Σαλονικιός που σέβεται τον εαυτό τουΝαι! είπα και γώ να τιμήσω την εμμανουέλα που τόσα έχω ακούσει...Να μήν σας τα κουράζω λοιπόν συναγωνιστές πάμε στο δια ταύτα.....


Η κατάθεση συμφωνήθηκε και ορίστηκε στα 30 ευρώ....




1) η μαντάμ ήταν πανευγενέστατη..

2) το δωμάτιο πεντακάθαρο με αξαερισμό και θερμοκρασία ιδανική...

3) η εμμανουέλα ήταν πανευγενέστατη, πολύ πρόσχαρη,ευγενική, και ορεξάτη...

4) μου ξηγήθηκε τα elite γούστα μου όπως prostate massage,ποδολαγνεία,και ζήτησε η ίδια (τιμή μουΝαι!)να μου πάρει ακά τσιμπούκι άν και δέν πλήρωσα για ακά και με παρώτρυνε για τελείωμα στο στόμα της!!! (δεν ήθελα εξ αρχής ακά διότι είπα να φανώ πιστός στις αρχές μου, αλλά δέν άντεξα ρε μάγκες λύγισα και το δωσα τελικά να το γουστάρει )...τι να πώ μου φέρόταν σάν γκόμενα μου!!!

5) το παιχνίδι διάρκεσε κοντά στην μισή ώρα και στην ουσία γούσταρα πολύ καλά,χαλαρά και με extra και elite συγκινήσεις!

6) την γάμησα μόνο 5 λεπτά...(δέν είχα ιδιαίτερη όρεξη για γαμήσι αλλά για πορνοεγκεφαλικό παιχνίδι)

7) έπαιξα τα 25 λεπτά μαζί της ικανοποιόντας τα πορνοπάθη μου...

8) έδειχνε και αυτή ότι γούσταρε και συμμετείχε θερμά....


Τα πολλά λόγια είναι φτώχεια οπότε σας την συστήνω ανεπιφύλακτα!!!Κουλ



Υ.Γ Όταν ζήτούσε να μου κάνει γυμνό τσιμπούκι και δέν της το έδινα, μου πρότεινε η ίδια να μου δείξει επι τόπου τα χαρτιά του γιατρού της ότι είναι εξετασμένη και καθαρή!!!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Εμμανουέλα
jerrybanana
Μέλος
Εγγραφή:
4 Μαϊ 2015
Μηνύματα:
Κριτικές:
5
Likes:
275
Πόντοι:
21
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
17 Ιουνίου, 2015
Βασίλισσα Έρωτας
17 Ιουνίου, 2015
Κάποιοι συναγωνιστές μου στείλανε προσωπικά μυνήματα στο mail μέσω του bourdela.com και δέν μπορώ να τους απαντήσω μέσω εκεί διότι μου βγάζει σφάλμα (έχω επικοινωνήσει με το bourdela.com και αναμένω απάντηση τους για πιό λόγο γίνεται αυτό)...Θα χαρώ οπότε να τους απαντήσω εάν το στείλουν κατευθείαν εδώ στα σχόλια!Ματάκι
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2