Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.6 363 10
Sex Studio 405006
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Κυριακή βράδυ βγήκα μέσα στη βροχή να βρω τη Βαρβάρα. Παλιά κορόιδευα τους συναγωνιστές που έχουν κολλήσει με μία συγκεκριμένη κοπέλα και την παίρνουν από πίσω από στούντιο σε στούντιο σαν να ήταν αρραβωνιαστικιά τους. Για μένα, ελλείψει μόνιμης σχέσης, ο πληρωμένος έρωτας είχε χαρακτήρα φιλικής προπόνησης πριν από το πραγματικό αγώνα. Αυτό με βοηθούσε να είμαι φυσικός και να το ευχαριστιέμαι χωρίς αναπολήσεις. Για να πατήσω δεύτερη φορά στο ίδιο στούντιο θα έπρεπε να είχε γίνει κάτι το εξαιρετικό και πάντα αφού είχε περάσει πολύς καιρός και είχε αλλάξει το προσωπικό. Είμαι λάτρης της ποικιλίας και πάντα με χαλαρή διάθεση - ώσπου γνώρισα τη Βαρβάρα. Πρέπει να πω ότι γράφω πρώτη φορά κριτική και συμφωνώ πάντα με τους συναγωνιστές που κάνουν τεχνικές αναλύσεις της πράξης αλλά με τη συγκεκριμένη κοπέλα δεν μπορώ να είμαι αντικειμενικός (να παραπονεθώ π.χ. ότι μου έκανε στοματικό έρωτα με προφυλακτικό στο full πρόγραμμα). Άλλη χημεία αναπτύσσει ο καθένας με τις ιέρειες του πληρωμένου έρωτα ανάλογα με τις προηγούμενες παραστάσεις του και τα υποσυνειδησιακά απωθημένα του. Εμένα η Βαρβάρα με φτιάχνει στο μυαλό. Ο λόγος είναι ότι μου θυμίζει μια πρώην κοπέλα μου, μπασκετμπολίστρια στον Αμύντα. Πανύψηλη, με καταπληκτικά πόδια, πονηρά ματάκια και διχαλωτό μουνάκι στη κορυφή του οποίου αν το ανοίξεις λίγο βρίσκεται το κεφαλάκι της κλειτορίδας της σαν κεφάλι καρφίτσας. Όπως όλες οι κοπέλες σε αυτό το ύψος είναι πιο δύσκολο να αποκτήσει οικειότητα με τον (μέσο κοντοστούπη έλληνα) πελάτη και ικανοποιείται δύσκολα. Στη Βαρβάρα επίσης δεν αρέσουν τα πολλά λόγια με συνέπεια να αργείς να αποκτάς την οικειότητα. Είναι αυτό που λέμε "αισθαντική" γυναίκα (πιστεύω μάλιστα ότι αυνανίζεται αρκετά συχνά και δεν έχει κόλλημα να έρθει σε οργασμό με δονητή). Πιστεύω ακόμα ότι προσπαθεί να το παίξει πρόστυχη (και μπορεί να γίνει) αλλά είναι χαδιάρα και ευαίσθητη κατά βάθος ακριβώς και όπως και οι φαινομενικά απόμακρες μπασκετμπολίστριες (αν είχατε ποτέ τέτοια εμπειρία θα καταλάβετε τι εννοώ). Χρειάζεται κάποια εξοικείωση (ήτοι αρκετές επισκέψεις και €) να το δεις και να συμμετάσχεις χωρίς να αισθάνεσαι δέος μπροστά στις αναλογίες της, αλλά αν αυτή αποκτηθεί μετά προετοιμάσου να συμμετάσχεις στις πιο ερεθιστικές και εξαντλητικές ερωτικές φαντασιώσεις που έχει κατασκευάσει γυναικείο μυαλό. Τι να πω, εγώ μπήκα στο τριπάκι πλεόν. Πόσους άλλους να έχει βάλει άραγε; Ελπίζω όχι πολλούς αλλά από την άλλη αν δεν την ανακαλύψει και άλλος κόσμος γρήγορα θα τη χάσω γιατί θα την διώξουν... Εξού και δημοσιεύω αυτή την κριτική.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Οκτωβρίου 19, 2008
Όνομα κοπέλας
Βαρβάρα
Grothos
Σεβαστός
Εγγραφή:
19 Οκτ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
42
Likes:
1.106
Πόντοι:
1.011
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού