Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.1 1017 10
Sex Studio 824458
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
μετα απο ποτακι με φιλους ειπα να παω να τελειωσω ομορφα τη βραδια μου με μια αιθερια υπαρξη....
εισοδος στο 104 κατα τις 2.ειχε λιγο κοσμο στο μπαρ.ρωτησα κατευθειαν για τη τζοβαννα και περασα στο δωματιο 5 με απλο προγραμμα.μπηκα στο δωματιο εκανα ντουζακι και μετα απο κανα 10λεπτο ηρθε η κοριτσαρα.για την εμφανιση της τζοβαννας νομιζω ξερουν οι περισσοτεροι.κοκκινομαλλα ,μακρυ μαλλι καυλα προσωπο για τα γουστα μου κορμαρα με θεικο στηθος.....
με πλησιασε σαν γατουλα ανεβηκε στο κρεβαττι αρχισε να με χαιδευει στα ποδια μεχρι τα αρχιδια μου κατι που με τρελλαινει απιστευτα.αφου επαιξε λιγο μαζι μου πηρε τον πουτσο μου στο στομα της και ξεκινησε μια πιπα απιστευτη.το κοριτσι ξερει να τρελλαινει με οτι κι αν κανει.καθως ειχα καυλωσει απιστευτα ανεβηκε πανω μου και αρχισε να λυσαει πανω στον πουτσο μου με κατι βογγητα που με καυλωναν ακομα πιο πολυ και αισθανομουν σαν να παιζω σε τσοντα...επειτα απο αρκετη ωρα σηκωνεται και καθεται στα τεσσερα στην αλλη μερια του κρεβατιουμε εμενα να μην αντεχω να βλεπω τη θεικη μουναρα της και να μπαινω γρηγορα μεσα της σαν να εκανα κατι απαγορευμενο.μετα απο λιγο καθως δεν αντεχα στη θεα της κωλαρας της κι εμενα να ειμαι μεσα της ακουγοντας και τα βογγητα της εβγαλα ολη μου την καυλα τελειωνοντας καθως ειχα μουδιασει απο την ηδονη!!!!!!!μετα απο λιγο καθως δεν σηκωθηκε κατευθειαν σηκωθηκε φορεσε τα εσωρουχα της και με αποχαιρετισε!!!ακομα τη σκεφτομαι....η γυναικα για εμενα ειναι ο ορισμος της ηδονης ....

κουκλαρα μου σε ευχαριστω πολυυυυυ
σι γιου σουν.....

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Τζοβάννα
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
9 Φεβ 2015
Μηνύματα:
Κριτικές:
5
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού