Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.3 412 10
Sex Studio 367807
Γενική βαθμολογία
 
6.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Πολλά έιχα διαβάσει για την Λάουρα και έτσι είπα να την επισκεφτώ και εγώ κάποιους μήνες πρίν. Όμορφη γυναίκα, ψηλή με τις βυζάρες της να γεμίζουν το μάτι και την παλάμη σου. Έχει αυτόν τον συνδιασμό της μπαμπάτσικης γυναικάρας με τα καλλίγραμα όμως και αδύνατα, συγκριτικά με το επάνω μέρος του σώματος της, πόδια που προσωπικά με τρελαίνουν. Απο τις ποιο όμορφες κοπέλες του χώρου που σε κερδίζουν με αυτό που βλέπεις.
Στα του κρεβατιού όμως λίγο social time και με πίπα μέτρια χάνει ότι έχει κερδίσει στο σαλονάρισμα. Παίρνει ωραίες στάσεις χωρίς να έχει και καμία ιδιαίτερη συμμετοχή στο κρεβάτι. Απο μία τέτοια γυναίκα περιμένεις μεγαλύτερη δραστηριότητα στο σέξ αφού αυτό που βλέπεις σε κάνει να φαντάζεσαι πολλά. Για να μήν τα πολυλογώ την βρήκα αρκετά διεκπαιρεωτική χωρίς να ενδιαφέρετε να σε κάνει να περάσεις καλά. Μπορεί τόσα χρόνια να έχει βαρεθεί, τί να πώ.
Δέν νομίζω να την ξανασυναντούσα.
Υ.Σ. ένα χαρτάκι απο προφυλακτικό διακοσμούσε την άκρη του κρεβατιού όταν μπήκα στο δωμάτιο. Money Mouth
Καλή συνέχεια μάγκες.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Λάουρα
Stefanos the grait
Σεβαστός
Εγγραφή:
30 Μαϊ 2007
Μηνύματα:
Κριτικές:
59
Likes:
913
Πόντοι:
1.061
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 fouxter

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
22 Μαΐου, 2015
...Φοβερη γυναικάρα- Απο υπηρεσίες γενικά ... τριχες-
Ειχε βελτιωθει ενα διάστημα- μετά ξαναγύρισε στην τυπικοτητα ..Λύπη
22 Μαΐου, 2015
Δουλευει πολυ εντατικα και γιαυτο εχει αρχισει και χαλαει
22 Μαΐου, 2015
Είναι με τις ώρες της. Έχει τύχει να περάσω καταπληκτικά και έχει τύχει να με κόψει πάνω στο τελείωμα και να με ξενερώσει. Το θέμα είναι οτι τέτοια βυζιά δύσκολα βρίσκεις και εγώ προσωπικά κάνω τα στραβά μάτια όταν βλέπω οτι δεν υπάρχει όρεξη ιδιαίτερη. Σίγουρα το γεγονός οτι δουλεύει απο το πρωί μέχρι το βράδυ δεν βοηθάει στην απόδοση.
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3