Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 235 10
Γενική βαθμολογία
 
4.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
3.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
5.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
3.0
Οταν έφτασα χρειάστηκε να περιμένω κανα 15λεπτο αφού είχε προηγηθεί άλλος συναγωνιστής.
Ο τσάτσος ευγενικός, μου είπε τα προγράμματα και αποφάσισα να περάσω με φουλ πρόγραμμα, μόνο που επειδή εμένα δεν μου κάνει κέφι το τζακούζι του είπα θέλω παραπάνω χρόνο.
ΟΚ και μπαίνω στο δωμάτιο. Η Μπάρμπαρα είναι μια ψηλή Ουγγαρέζα γύρω στα 25 - 26, μιλάει ελλάχιστα αγγλικά και ακόμα λιγότερα Ελληνικά κάτι που κάνει την επικοινωνία δύσκολη και έχει τρομερά αρνητική επίδραση στο social κομμάτι της συνεύρεσης. Κυκλοφορεί ξυπόλιτη, υποθέτω λόγω ύψους, γιατί αν βάλει και κανα 12ποντο θα πιάσει το 1,90 και καποιοι συναγωνιστές ίσως να έχουν πρόβλημα με αυτό. Εγώ λόγω αδυναμίας στα ψηλοτάκουνα δεν θα είχα κανένα πρόβλημα και ομολογώ οτι με χάλασε λιγάκι που δεν τα φόραγε.
Στο σεξ, την Μπάρμπαρα, δεν θα την χαρακτηρίσω "κομμοδίνο" πολύ απλά γιατί τα κομμοδίνα, σε αντίθεση με την κοπέλα, έχουν και καποια χρησιμότητα. (μπορείς να ακουμπήσεις το ξυπνητήρι σου, μπορείς να βάλεις πράγματα στα συρτάρια κλπ). Με χάλασε λίγο και η κρέμα που έβαλε στο μουνί της αλλα το μεγάλο ξενέρωμα ήταν η συμμετοχή της η οποία ήταν ανύπαρκτη. Αφού σε κάποια φάση εψαχνα πάνω της να βρώ τη βαλβίδα για να συμπληρώσω λίγο αέρα γιατί μου φάνηκε λίγο ξεφούσκωτη! Τελικά μετα κόπων και βασάνων (και πολλή ατομική προσπάθεια) έφτασα στην κατάθεση.

Αποχώρησα απογοητευμένος Μαλακία

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαΐου 20, 2015
Όνομα κοπέλας
Μπάρμπαρα
quantum_block
Μέλος
Εγγραφή:
6 Φεβ 2015
Μηνύματα:
Κριτικές:
6
Likes:
4
Πόντοι:
1
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 kokobikos30

Σχόλια

5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
22 Μαΐου, 2015
ΕΛΕΟΣ ΜΕ ΤΗΝ ΜΠΑΡΜΠΑΡΑ βρηκες να κανεις προγραμμα
ολοι εμεις που περιμενουμε να μαθει ελληνικα
μακακες ειμαστε
22 Μαΐου, 2015
Έχω πάει με γυναίκες από όλη την υφήλιο (Ναι!συμπεριλαμβανομένου του Νεπάλ...). Τις πιο πολλές ξενέρες τις έφαγα από Ουγγαρέζες (αρογκάντ συμπεριφορά - κομοδίνα) κι από Ρουμάνες (κακότροπες και απολίτιστες γυναίκες). Επομένως μη σκας, έτσι είναι ο κανόνας των γυναικών στη χώρα αυτή. ΤΩΡΑ ΞΕΡΕΙΣ!
ΔΜ
Διαγραμμένο μέλος 33661
23 Μαΐου, 2015
εγω θεωρω οτι φημιζονται παρα πολυ
για το πισω συστημα τους
εδω γιατι παριστανουν τις παρθενες
ειναι κατι ανεξηγητο απαραδεκτο και ολα τα α;α
ισως να φταινε και αυτοι οι λιγουριδες
23 Μαΐου, 2015
πρωτα πηδας μια ουγγαρεζα απ το κολο
μετα πρωχορας στα υπολοιπα
συνεχιζεις με συστασεις καιρο κ.τ.λ
αυτη ειναι η σωστη σειρα των πραγματων
τωρα αυτοι πανε να ξαναφτιαξουν το συμπαν
ερχεται η ωρα που θα πηδαμε με ενα ταλιρακι
και οσοι ειναι τυχεροι με την καρτα του κοματος
λιγουρηδεςΓερο-μύστης
24 Μαΐου, 2015
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Έχεις δίκιο συναγωνιστή. ΤΩΡΑ ΞΕΡΩ Χαμόγελο
5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5