Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.4 148 10
Γενική βαθμολογία
 
8.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Πάντα γούσταρα τη Βίκυ και επειδή γιόρταζα σε δύο μέρες είπα να κάνω ένα μικρό δώρο στον ευατό μου και μόλις βρήκα χρόνο πήγα στο στούντιο για μια μαζί της.Μπαίνω μέσα και η τσατσά μου παρουσιάζει τις κοπέλες που ήταν δύο εκείνη τη στιγμή.Εγώ ήξερα από την αρχή ότι θα πάρω τη Βίκυ αλλά από περιέργεια είδα και την άλλη κοπέλα της οποίας δεν θυμάμαι το όνομα της.Μπαίνει η Βίκυ στο σαλόνι χαμογελαστή φορώντας ένα ανοιχτό διχτυωτό ζακετάκι που φαινόταν τα μεγάλα (φτιαχμένα-σιλικονάτα)στήθη της με χαιρετάει και κουνιότανε προκλητικά.Η τσατσά μου λέει τα πρόγραμμα και επιλέγω αυτό με τα 70 ευρό.Με βάζει στο πρώτο δωμάτιο και μου λέει να χαλαρώσω και να περάσω καλά.Ξεντύνομαι κάνω ντουζάκι και περιμένω την Βίκυ,ενώ η τηλεόραση έπαιζε μια λεσβιακή σκηνή με τις Alexia Daiamond,Alleta Ocean και άλλη μια κοπέλα που δεν θυμάμαι πια είναι.Η σκηνή άρχισε να με καβλώνει που δεν κρατήθηκα και τον έπαιξα και τελείωσα αμέσως.Γρήγορα σηκώθηκα και πλύθηκα χαμηλά πριν έρθει η Βίκυ.Ύστερα από λίγο ήρθε η Βίκυ στο δωμάτιο χωρίς το ζακετάκι αυτή τη φορά και προτεταγμένες τις βυζάρες της.Με το που μπαίνει μου χαμογελάει και μου λέει ποίος θα με γαμήσει σήμερα;
-Ο Κώστας της λέω.Χαμογελάει και μου λέει γιορτάζεις σε δύο μέρες και βγάζει το strink που φορούσε και ανεβαίνει από πάνω μου και αρχίζει να τρίβεται πάνω στον π@@@@@ο μου και εγώ να την χουφτώνω στα στήθη της.Την τραβάω προς τα πάνω και αρχίζω να γλύφω τα στήθη της.Ύστερα από λίγο κατέβηκε προς τα κάτω και αρχίζει να μου γλύφει το π@@@@ι και να μου ρουφάει τις μπάλες.Τότε μου λέει ότι επειδή έχω γιορτή θα μου κάνει ένα δώρο.
-Τι δώρο;Ελεύθερο στοματικό την ρωτάω
-Ναι μου λέει και αρχίζει να μου κάνει ένα στοματικό αρκετά καλό και να βγάζει κάτι κραυγούλες.Ο μικρός δεν έπαιρνε τα πάνω του και μου λέει να ανέβω από πάνω της .Ανεβαίνω από πάνω της και αρχίζω να ξαναγλύφω τις βυζάρες της και ύστερα τις λέω να της κάνω mouth fucking και μου λέει με χαμόγελο ναι.Της βάζω τον μικρό στο στοματάκι της και αρχίζω το σπρώξιμο και με τη Βίκυ να με κοιτάει στα μάτια.Ο μικρός άρχιζε να παίρνει τα πάνω του και τότε η Βίκυ μου λέει να μην τελειώσω μέσα της.Εγώ συνέχιζα το σπρώξιμο και μετά από λίγο ήρθε το τέλος και τις έριξα τους χυμούς μου στον θώρακά της.Η Βίκυ σηκώθηκε σκουπίστηκε με φίλησε στο μάγουλο πήρε το μαύρο της strink και έφυγε.Εγώ έκανα ένα ντουζάκι και την έκανα.Μπορεί να μην της τον έβαλα γιατί πριν λίγο τον είχα παίξει,αλλά πέρασα καλά.



Υ.Γ.Η Βίκυ είναι μια τριανταπεντάρα γυναίκα με καλό σώμα για την ηλικία της με φτιαχμένες βυζάρες αλλά με πρόσωπο λίγο σπασμένο.

Υ.Γ.Αυτά από μένα και χρόνια πολλά μου...

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Βίκυ
Γλομπεο-Μύστης
Εγγραφή:
20 Οκτ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
125
Likes:
21.640
Πόντοι:
28.900
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 TOMCRUISE, alpula, mad_max και 1 ακόμα μέλος

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
22 Μαΐου, 2015
Ωραια φαση!!!!
Χρονια Πολλα!!!!!
22 Μαΐου, 2015
λογικα θα αρχισε τα δωρεαν ξεσκουφωτα γιατι εχουν πεσει οι δουλειες και θελει να δελεασει κανενα πελατη. Μια φορα που την ειχα πηδηξει στη φιλαδελφεια μου ζηταγε 30 ευρωπουλα για αφιλτρο τσιμπουκι Κεφάλι σε τοίχο!. Φυσικα δεν της τα εδωσα.
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2