Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.4 138 10
Sex Studio 155495
Γενική βαθμολογία
 
4.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
4.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
5.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
5.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
4.0
Βραδυ κυριακης κ μετα απο ποκερακι που επαιζα με φιλους βρεθηκα κοντα στα στενα του γκαζι!!!δεν εχασα ευκαρεια κ εκανα μια βολτα μπαινοντας στο συγκεκριμενο studio...Parking του βαζω 10 γτ παρκαρα ακριβως απο εξω!!!το studio καθαρο αλλα με πολυ κοσμο κατι που με χαλαει σε αυτη τη περιοχη...με τα πολλα η κοπελα που δουλευε εκεινη τη μερα ηταν η μελαχρινη Ιρένα...καλο σαλοναρισμα κ πηρα το προγραμμα με πρωκτικο 70 ευρω!!!μπαινω για ντουζακι περιμενοντας τη κοπελα...η Ιρενα ηρθε μετα απο 10 λεπτα...Ολα τα αλλα ηταν πολυ απλα αν ησουν Ρομποτ η αν εκανες σεξ με τη γυναικα που εισαι παντρεμενος 40 χρονια....ολα ηταν μηχανικα!!!γλυψιμο αρχιδιων πολυ ωρα μεχρι να μου φορεσει προφυλακτικο κ να μου κανει 2 λεπτα στοματικο λες κ βλεπαμε το Τσελεμεντε της πιπας step by step!!!φιλια κτλπ ουτε για αστειο κ μετα πρωκτικο με τοση κρεμα που νομιζα οτι το ειχα βαλει σε λαθος τρυπα κ λεω τι ΔΙΑΟΛΟ!!!το studio ειναι τοσο σκοτεινα μεσα στα δωματια που δε μπορω να δωσω λεπτομερειες για την εμφανιση της...Αυτα κυριοι...δε σημαινει οτι επειδη δε περασα εγω καλα οτι το ιδιο θα συμβει με εσας...απο οτι βλεπω στις κριτικες μαλλον εγω ειμαι εξεραιση!!!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαΐου 10, 2015
Όνομα κοπέλας
Ιρένα
Υπηρεσίες
Μέλος
Εγγραφή:
10 Ιαν 2015
Μηνύματα:
Κριτικές:
9
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού