Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.4 151 10
Γενική βαθμολογία
 
5.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
5.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
5.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
Ιουλια,νεα κοπελα απο ενα κωλοχωρι της Καβαλας(ισως και το τελευταιο στον χαρτι) Γαμήσου
Απλο προγραμμα 30ε(γυμνο και κωλο δεν κανει)
Τη βλεπεις στο σαλονι και λες τι μουνι ειναι αυτο,αλλα στο τελος ξυριζουν το γαμπρο.
Απο κοντα τα βυζια πιανουν πατωμα,η δε ρογα ειναι προς τα μεσα(πως γινεται αυτο?)αβαφη και απο κοντα δεν λεει τιποτα!!!
Αεροπιπα μηχανικη με καποτα Κεφάλι σε τοίχο!
Απο πανω εκατσε αρκετα γιατι της αρεσε(μου ειπε κιολας,α εσυ εισαι καλος)κοπελια πορνοσταρ συναντας(Ροκο Σιφρεντι),φιλια δε δινει οταν την εβαλα κατω και της σηκωσα τα ποδια για να μπω βαθεια,εβαλε χερια,εσφιγγε τα ποδια και τη λεκανη της,μεχρι την ωρα που μου ειπε κατσε να κατεβασω τα ποδια γιατι δεν μπορω ποναω(την αλλη φορα θα πω και γω με πονες αρα δωσε μου πισω τα 30ε Μαλακία )Παρλα,μιλαμε για πολυ παρλα και κατα τη διαρκεια του σεξ(κλασικη Ελληνιδα)
Τελειωσα με τα χιλια ζορια(μεσα στην καποτα)αρνηθηκε χυσιμο στα βυζια,σωμα,στομα.Αμε στο διαλο μωρη χαμουρα,την ειδες και ντιβα Γαμήσου

Το 5αρι στην τσατσα γιατι αμα ξεκινησει δε σταματαει.
Το 5αρι στην καθαριοτητα γιατι ηταν μουσκεμα το δωματιο και η τσατσα δεν ηθελε να δωσε αυτο με το τζακουζι(λες και κανενας θα εκανε τζακουζι με αυτο το βλημα)
Το 5αρι στη Ιουλια γιατι πολυ της ειναι!!! Γαμήσου

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Ιουλία
azazel
Τιμημένος
Εγγραφή:
20 Ιουν 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
215
Likes:
17.230
Πόντοι:
35.697
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 mallias20, mad_max, topscorer

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού