Λεπτομέρειες αξιολόγησης

5.9 5 10
Γενική βαθμολογία
 
3.6
Εμφάνιση κοπέλας
 
4.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
3.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
1.0
Μεσημέρι Πέμπτης και βρέθηκα Καλλιθέα έτσι ανέβηκα στο θησεως22 οπου συναντησα μια παλιά γνώριμη υπηρεσία αυτή που δούλευε στο βεργας3 παλιά με την Πωλίνα και αφού μου είπε για την Λώρα που περιμενε να ερθει οτι είναι πολύ καλη και οτι όλοι πελάτες είναι ευχαριστημένοι παραμύθια εγώ σαν μαλακας την εμπιστεύτηκα.Αφού πήγα δωμάτιο με έκπτωση στα40€ αν είναι δυνατόν για αυτό μπαζο δεν νομιζω να βρεθεί άλλος κανένας να τα δωσει .Έτσι έρχεται μετα απο λίγο η Λώρα που την είδα με ρουχα στο σαλόνι αφού μόλις είχε ερθει χωρίς τα ρούχα έχει μέτριο σωμα χοντρή με κοιλιά όχι υπερβολική φάτσα έτσι και έτσι γενικά ηταν πολύ μέτριοτατη ξαμπλωνει επανω μου τρίβει λίγο τα βυζια της στο προσωπο μου και αμέσως χωρίς να περάσει ουτε λεπτο μου περνάει κάποια μου γλείφει λίγο τα αρχίδια κανει ενα τσιμπούκι χωρίς αίσθηση και μου λέει αυτή οτι θέλει να ξαμπλωσει και να ανεβω απο πανω της.Δηλαδή ουτε που με ρώτησε τυπικά τη στάση θέλω αφού είχα καταλάβει οτι εκανα μαλάκια της τον εχωσα με αρκετή ενταση φέρνοντας διάφορες εικόνες στο μυαλό μου απο γκομενες αλλες και έτσι τελείωσα.Επίσης να αναφέρω οτι δεν είναι δεκτική στο δάχτυλο στο Μούνι πράγμα που δεν θα επηρέαζε αρνητικά αν ηταν λιγο πιο σωστη επαγγελματίας,μάλιστα είχε και το θράσος όταν της είπα οτι αυτή η δουλεια είναι δυσκολη και οτι πρεπει να είναι πιο θερμή με τους πελάτες αν θέλει να έχει δουλεια και τοτε μου απάντησε οτι δεν μπορεί να είναι καλη με ολους αλλά μονο με αυτους που αφήνουν μπουρμπουαρ εκεί γέλασα πραγματικα αν την δείτε ποσο μέτρια είναι που θέλει και μπουρμπουαρ θα γελασετε και εσείς κατόπιν της είπα να πηγαινει.Ηταν μια λάθος επιλογή που εκανα και φυσικά δεν προκειτε να περάσω αλλη φορά με την κοπελα αυτή αλλά και αυτό το μαγαζί που δεν το βλέπω να μένει ανοικτό για πολύ με τέτοιες άκυρες παρουσιες .Μακρια συναγωνιστές εγώ πεταξα40€πουλα μην τα χάσετε και εσείς μπορείτε να αξιοποιησετε σε πολύ καλλίτερες επιλογές

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαΐου 14, 2015
Όνομα κοπέλας
Λώρα
Τιμημένος
Εγγραφή:
25 Οκτ 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
146
Likes:
42
Πόντοι:
1.456
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού