Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.4 151 10
Γενική βαθμολογία
 
7.7
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Εχω πολλες μπουρδελοεπισκεψεις να περιγραψω σημερα, που δεν γραψει κριτικη μεχρι σημερα κ θα 'μαι πιο συνοπτικος απο αλλες φορες για να τις προλαβω ολες αν γινεται...

Υπαρχουν πολλες κριτικες ηδη για τη Νατασα, που 'ναι ενα απ' τα πιο δυνατα, αν οχι το πιο δυνατο στανταρ στη Θεσ/νικη.. Στα της εμφανισης εχουν ηδη χιλιοειπωθει κ δεν εχω να προσθεσω κατι ιδιαιτερο.. Μικροσωμη σχετικα με ωραιες σιλικονατες βυζαρες κ τιποτα ιδιαιτερο στο προσωπο κατα τη γνωμη μου... Κ για τις υπηρεσεις της επισης, που 'ταν οντως αυτη που εκανε τα καλυτερα στησιματα σ' ολες τις στασεις, απ' οσες δοκιμασα αυτο το χρονικο διαστημα... Αν κι εμενα στην πιπα ηταν η μονη που με γρατσουνισε κατα τη διαρκεια της πιπας κ σα να ενιωθα δοντακι...

Αλλα στον τομεα της επικοινωνιας ηταν μια απ' τις χειροτερες εμπειριες μου... Υποθετω οτι δεν υπαρχει θεμα με τη γλωσσα, γιατι 6 χρονια εδω περα, σιγουρα θα 'χει μαθει πολυ καλα ελληνικα.. Αλλα με μενα ηταν απο ψυχρη ως αγενης..
Δεν ξερω αν την πετυχα σε κακη μερα, ή φταιει οτι δεν με ηξερε, ή οτι δε με γουσταρε..
Με το που μπηκε χαμηλωσε κατευθειαν τα φωτα σε σημειο να μαστε στο μισοσκοταδο... Της ειπα οτι θα προτιμουσα να βλεπω καλυτερα τα καλλη της, αλλα αυτη επεμενε, οτι ετσι της αρεσει... Τοσο ασχημο με βρηκε, ή φοβαται μην παρατηρουσα καποια δικη της ατελεια..; Αμεσως μετα τη ρωτησα αν την ενοχλουσε η μουσικη που εβαλα απ' το κινητο, κι αυτη μου 'πε ναι..! Πρωτη φορα μου συμβαινει αυτο..! Τη ρωτησα γιατι, κ μου 'πε οτι δε θελει... Της λεω: "καλα δε σ' αρεσει ο George Michael..;" Κι εκανε ενα νευμα σα να μην καταλαβε τι της ειπα..
Τελοσπαντων, την αγνοησα κι αφησα το κινητο μου να παιζει..
Γενικα, ολες οι απαντησεις της ηταν λακωνικες, κι αν ηταν καποια αλλη θα λεγα οτι δεν καταλαβαινει τη γλωσσα... Αλλα σιγουρα αυτο δεν ισχυει για τη Νατασα...
Παντως στο σεξ ειχε πολλη καλη συμμετοχη κι ηταν πολλη επαγγελματιας... Προφανως θελει να 'χει τον ελεγχο απ' οτι καταλαβα κ το στυλ της ειναι αποκλειστικα για PSE κι οχι για GFE που αρεσει σε μενα...
Προφανως οι πιο εμπειροι που θελουν πιο σκληρες καταστασεις θα παιρναν καλα μαζι της, εγω που 'μαι πιο απειρος κ θελω κ μια πιο ρομαντικη ατμοσφαιρα μαλλον δεν της ταιριαζω υποθετω...
Αυτα, κ δε νομιζω να την ξαναεπισκεφτω, καθως ουτε απο εμφανιση τρελαθηκα, εκτος απ' τις βυζαρες, αλλα βυζαρες εχουν κι αλλες...

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Νατάσα
Σπουδαίος
Εγγραφή:
11 Μαρ 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
52
Likes:
454
Πόντοι:
2.357
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
12 Μαΐου, 2015
Ημερομηνια επισκεψης 26-04-2015
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1