Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.1 1017 10
Sex Studio 824200
Γενική βαθμολογία
 
9.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
10.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
επισκεψη στην απογευματινη βαρδια καθως ηθελα να επισκεφτω την κυρια τζοβαννα μετα απο πολυ καιρο.για το χωρο εχω ξαναγραψει και νομιζω πως ολοι ξερουν πως ειναι απο τους καλυτερους στην αθηνα. πληρωσα την κυρια της υποδοχης για σπεσιαλ αυταρχικο και ανεβαινω στο δωματιο 4.λεω να κανω το μπανακι μου και ξαφνικα χτυπαει το τηλεφωνο.{τσουλακι μου εισαι ετοιμος για το παιχνιδι μας?}μαλιστα κυρια μου της απανταω.{σε 5 ανεβαινω και σε θελω στα γονατα να με περιμενεις στην πορτα}.μαλιστα κυρια απαντησα καθως ειχα αρχισει να τρελλαινομαι και η καρδια μου χτυπαγε δυνατα.μετα απο λιγο ακουω τα τακουνια της κυριας μου καθως ανεβαινε και ετρεξα στην πορτα να περιμενω στα γονατα οπως με προσταξε.ανοιγει την πορτα και με πιανει απο τα μαλλια με χαστουκιζει και μου λεει {καλησπερα πουτανακι......}μετα με τραβαει απο τα μαλλια στο σταυρο .με προσταζει να σηκωθω ορθιος και να χορεψω για την παρτη της.{χορεψε πουτανακι να δω ποσο ετοιμη εισαι?φιαξε με για να σε ξεσκισω μετα απο τοσο καιρο που εχω να σε δω}εγω ομως δεν ξερω να χορευω και για αυτο με τιμωρει με το να μαστιγωσει μεχρι 20 φορες αφου με εχει δεσει στο σταυρο...παυση για λιγο αφου με εχει χτυπησει με το μαστιγιο 20 φορες με εμενα να μετραω αλλοτε δυνατα και αλλωτε απαλα.με εχει διαταξει να μην γυρισω το κεφαλι μου και περιμενω να δω ποια ειναι η επομενη κινηση καθως ετρεμα απ την καυλα και δεν μπορουσα να κανω τιποτα με τα χερια μου ......την αισθανομαι πισω μου καθως περνανε τα νυχια της απο τις γαμπες μου μεχρι ολο μου το κορμι.σιγα σιγα ανοιγω τα ποδια μου και τα δαχτυλα της εξαφανιζονται μεσα στην κωλαρα μου..........τρεμοντας απο ηδονη η κυρια μου λυνει τα χερια και με προσταζει να γονατισω και της ρουφαω τον πλαστικο πουτσο με μανια και καυλα παιζοντας το καυλι μου ταυτοχρονα.με διαταζει να σταματησω να τον παιζω και να στηθω πουτανιστικα μπροστα στον καθρεφτη.με χαστουκιζει στα κωλομαγουλα μπαινει μεσα μου και με τραβαει απο τα μαλλια για να δει τα μουτρα μου.καθως μπαινοβγαινε μεσα μεσα μου και γουσταρα τρελλα ξεκιναω παλι να παιζω με το καυλι μου χωρις να εχω παρει αδεια αλλα δεν αντεχα.το ηξερα οτι θα τιμωρηθω και γι αυτο το εκανα......με το που με καταλαβε χωρις δευτερη σκεψη με πεταει στο πατωμα και με διαταζει να γυαλισω τα υπεροχα ποδια της{γυαλισε μου τα ποδια ελεεινο βρωμοσκυλο αν θες να φτασεις στην σαμπανια σου}την παρακαλω αν μου επιτρεπει να τον παιζω και μου απανταει θετικα.τρελλαμενος για να χυσω απο την καυλα κοιταω ψηλα που τα υπεροχα μουνοχειλα της ειναι ανοιχτα και χορευουνε πανω στη μουρη μου .....γυρναει τον κωλο της και με ρωταει{τι θες τωρα βρωμοσκυλο?}τη σαμπανια σας κυρια μου σας παρακαλω σας ικετευω....{τοσο ξενερωτα μωρη πουτανα νομιζεις θα τα παρεις ολα?}τρωω ενα χαστουκι με φτυνει στη μουρη.....
κυρια σας ικετευω εγω ο σκλαβος σας δωστε μου την σαμπανια σας.....
αισθανομαι το καυτο της υγρο στο προσωπο μου καθως με πνιγει και το υγρο της και η καυλα ταυτοχρονα .τον παιζω σαν τρελλος και χυνω μαζι με την υγρη της σαμπανια να ρεει στη μουρη μου.

με ρωταει αν ειμαι καλα της απανταω τελεια .....
{την αλλη φορα κοιτα να εισαι καλυτερος }
και φευγει.........

Η Τζοβαννα ειναι θεα για εμενα και η τοπ..... σε αυτο που κανει
ακομα τρεμω ακομα και που γραφω ....ευχαριστω πολυ κυρια μου για την ηδονη που μου προσφερατε

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Τζοβάννα
Υπηρεσίες
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
16 Αυγ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
17
Likes:
18
Πόντοι:
10
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
04 Μαΐου, 2015
Χαχαχα... έχει πολύ πλάκα Μεγάλο χαμόγελο
05 Μαΐου, 2015
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Είσαι περιγραφικός βρε μπαγάσα Χαμόγελο
05 Μαΐου, 2015
αν και δεν πινω σαμπανιες ουτε τον τρωω καυλωσα με τη περιγραφη ! ωραιος. περιμενουμε επομενες περιπετειες Ναι!
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3