Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 177 10
Sex Studio 163536
Γενική βαθμολογία
 
9.1
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Είχα κανα μήνα να επισκεφτώ την Μονικα και ο πορνοοργανισμος μου ένιωθε μια ελειψη . Ξεκίνησα και πήγα κατευθείαν εκεί . Χτυπάω την πόρτα και μου ανοίγει η ιδια αφού τσατσα δεν έχει και καλύτερα κατά την γνώμη μου αφού η τελευταία ήταν απαράδεκτη. Κάναμε μια μικρή συζήτηση στο σαλόνι και πέρασα στο δωμάτιο. Μετά από λίγο ήρθε και η Μονικα . Έκλεισε την πόρτα πίσω της και με κοίταξε με βλεμα Λέαινας που αιχμαλώτισε την λεία της ! Ανεβαίνει στο κρεβάτι και αρχίζει μια πίπα αργή με πολύ σάλιο και πολυ καραμέλωμα . Μου τον έκανε γρήγορα κάγκελο, πέρασε την καπότα και με καβάλησε με την πλάτη γυρισμένη σε μένα για να βλέπω την κωλαρα της. Ανεβοκατέβαινε αργά με σταματήματα για να τον κρατάει όλο μέσα, εκεί βρήκα την ευκαιρία και έχωσα ένα δάχτυλο στον κωλο της το οποίο την καυλωσε πολύ και το δέχτηκε με ευχαρίστηση. Δεύτερη στάση με αυτήν από κάτω και με τον ρυθμό να ανεβαίνει. Σήκωμα των ποδιών στους ώμους και δυνατό σφυροκόπημα. Τρίτη στάση την γυρνάω στα 4 όπου εκεί είναι και το πιο δυνατό της σημείο. Στήνεται τέλεια κρατώντας την πλάτη χαμηλά και ανυψώνοντας την κωλαρα της όπου φέρνει την τρύπα της στην ευθεία και η διείσδυση είναι τέλεια. Μετά από κανα 2λεπτο μου είχε γίνει σαν μελιτζάνα από την καυλα , τον έβγαλα από το μουνι και σάλιωσα την κωλοτρυπιδα της για να τον χώσω, σηκώθηκε και σκουπηστηλε λέγοντας μου πως τον θέλει ασάλιωτα. Της τον έχωσα έτσι όπως το ζήτησε . Δεν πιέστηκε όμως γιατί η τρυπα της είναι δουλεμένη και δεν αγχώνεται ιδιαίτερα. Δεν άντεξα για πολι μέσα στον κωλο της , η καυλα είχε βαρέσει κόκκινα, έριξα ένα πολύ δυνατό τελείωμα με σπασμούς. Χαλαρά χαδακια στο κρεβάτι και πλύσιμο στον νιπτήρα. Λίγη κουβεντούλα ακόμα για τα σχέδια της για το καλοκαίρι και για τις αλλαγές που θέλει να κάνει στο σώμα της για να ανανεωθεί και αποχώρηση. Πάνω από μισή ώρα αγώνα και κανα τεταρτο συζήτηση όλα πολύ χαλαρά χωρίς βιασύνη. Η Μονικα σέβεται τα λεφτά που παίρνει και την ενδιαφέρει να φύγεις ευχαριστημένος και να σε κάνει πελάτη της . Εγώ προσωπικά όταν θέλω ένα δυνατό και σίγουρο γαμησι που δεν θα το μετανιώσω πάω πάντα στην Μόνικα Προσκύνημα

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαΐου 02, 2015
Όνομα κοπέλας
Μόνικα
scorpiosstelios
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
5 Μαρ 2014
Μηνύματα:
Κριτικές:
14
Likes:
269
Πόντοι:
306
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Jim25jim

Σχόλια

4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
04 Μαΐου, 2015
Ποσο κοστισε η πορνοσυναντηση μυστη μου? Ο γκωλος ποσο παει?
04 Μαΐου, 2015
80 το έχει αλλά με παζάρι και αναλόγως ποσο καλός πελάτης είσαι η τιμή πέφτει
05 Μαΐου, 2015
Ευχαριστω πορνοσορπιε, δεν ειμαι καν πελατης Σπασίκλας
05 Μαΐου, 2015
Μια δοκιμή θα σε πείσει Μεγάλο χαμόγελο
4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4