Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 34 10
Γενική βαθμολογία
 
8.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Λοιπον εχω παρατηρησει οτι αμα πιω 2 ουισκακια μετα εχω φοβερες καυλες...2 ομως οχι παραπανω.εφυγα απο ενα ξενυχταδικο της περιοχης και χωρις να εχω ορεξη περναω απο Αν.Γεωργιου οποτε λεω αντε ας μπω στην Ελενα.Ηταν και αδεια εντελως κατα τις 4 οποτε δε το σκεφτηκα και πολυ...
Ρουμανα,μελαχρινη 25 χρονων πολυ ομορφη φατσα με ματαρες,κωλαρα,ασπρο τρυφερο κορμι με πεσμενα βυζακια

Το σκηνικο το ιδιο με την αλλη φορα,μου ορμηξε κανονικα εκατσε πανω στον πουτσο μου και με αρχισε τα λυσσασμενα γλωσσοφιλα.Κανα 5λεπτο γλωσσοφιλα ριχναμε,ο πουτσος μου ειχε γινει καγκελο και οπως την ειχα πανω μου τον επιανα και τον ετριβα στο μουνι και τον κωλο της
Την ξαπλωσα κι απο κατω οπου συνεχιστηκε το παθιασμενο μπαλαμουτι,τη ρουφουσα με δυναμη το λαιμο,τη δαγκωνα,την εσφιγγα τα βυζια...δεν ελεγε οχι σε τιποτα
Την πλακωσα σε ασταματητο και πολυ ρουφηχτο γλειφομουνι,αυτη γουσταρε πολυ ελεγε και κατι ρουμανικα,την εχωσα και ενα δαχτυλο μεσα

Πιπα απολαυστικη,με σωστο τεμπο,μπουκωματα στο πουτσοκεφαλο,σαλιο οσο πρεπει,την επιανα και απο το κεφαλι και την πιεζα αλλα δε μπορουσε να τον παρει ολον μεσα...εγλειψε λιγο και αρχιδια και μετα 69 οπου απολαυσα και την ομορφη σουφρα της

Πρωτη σταση αυτη απο πανω αρχικα να γερνει σε μενα και να κουναει αργα αισθησιακα μονο τη λεκανη και μετα πατησε με τα ποδια στο κρεβατι και αρχισε ενα τρελο πανω κατω με δυναμη
Την εβαλα απο κατω και τη γαμησα δυνατα με ασταματητα γλωσσοφιλα,ο πουτσος μου κοντευε να σπασει,το μουνι της εσταζε κανονικα αλλα δε μου ερχοτανε να χυσω...γιατι με το αλκοολ ναι μεν χαλαρωνεις και σου σηκωνεται ωραια αλλα στο χυσιμο σε δυσκολευει...ε την λεω κανε μου πιπα να σε χυσω,μου λεει οχι στο στομα...την λεω στα μουτρα,παλι δε μασησε και τελικα καταληξαμε στα βυζια...
Σταθηκα στα γονατα κι αυτη ξαπλωμενη πλαγια μπροστα μου,εκανε πιπα εγω δαχτυλιαζα πολυ δυνατα το μουνι της και μετα τον επαιξα αυτη μου χαϊδευε τ'αρχιδια και της τα'ριξα ολα στα βυζια και τα πασαλειψα κιολας
Λιγο μπλα μπλα μεχρι να πλυθουμε οσο μπορουμε γιατι δε μιλαει καθολου ελληνικα και αποχωρησε και αποχωρησα κιεγω συνεχιζοντας τις νυχτερινες μου βολτες σε αλλο ξενυχταδικο μεχρι το πρωι Κουλ

Συμπερασμα...μιλαμε για περιπτωση θα γραψει ιστορια αυτη

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαΐου 02, 2015
Όνομα κοπέλας
Έλενα
al pacino
Τιμημένος
Εγγραφή:
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
293
Likes:
9.344
Πόντοι:
12.525
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού