Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.4 224 10
Γενική βαθμολογία
 
9.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
10.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Εγω για αλλη πηγα και αλλη μου προεκυψε. Ειχα δει στο σαιτ οτι δουλευαν η Ρανια και η ζανετ και πηγα για την πρωτη, ομως βλεποντας τες απο κοντα, η Ζανετ μου αρεσε περισσοτερο και αποφασισα να παρω αυτην, στο φουλ πργραμμα. Και δεν εκανα καθολου λαθος..... Απο την στιγμη που μπηκε στο δωματιο αρχισαμε ενα απιστευτο σεξ, με πολλα φιλια - χωρις γλωσσα - χαδια, αγκαλιες, πολυ καλη χημεια μεταξυ μας και γενικα μια φαση απολυτο gfe. Την περιποιηθηκα δεοντος, με παιξιμο της κλειτοριδας και της κολοτρυπιδας της και αυτη μου το ανταπεδωσε με μια απο τις καλυτερες πιπες που μου εχουν κανει. Επειτα αφου επαιξα αρκετα με τα ποδαρακια της, που ηταν καθαρα και ομορφα, περασα στον αγωνα, οπου κατεθεσα στην κλασσικη σταση και εν μεσω φιλιων και ελαφρου τσιμπιματος των ρωγων μου, κατι που με καβλωνει αφανταστα. Υστερα την πηρα αγκαλια και αυτη συνεχισε να παιζει με τις ρωγες και τις τρχες του στηθους μου και το καβλι μου δεν ελεγε να πεσει, αλλα δεν ειχα και αλλα λεφτα για δευτερη φορα Κεφάλι σε τοίχο!Κεφάλι σε τοίχο!Κεφάλι σε τοίχο!. Αφου αγκαλιαστηκαμε και φιλιθηκαμε πολλες φορες, εφυγε απο το δωματιο, σαν να μην ηθελε να φυγει ποτε.... Ουτε κι εγω το ηθελα, αλλα ας οψεται ο χρονος. Συμπερσμα, η κοπελα τιμαει τα λεφτα που παιρνει και την συστηνω για gfe λατρεις.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Ζανέτ
vitaman
Μέλος
Εγγραφή:
30 Μαρ 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
13
Likes:
63
Πόντοι:
10
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού