Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 34 10
Γενική βαθμολογία
 
6.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
5.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Έλενα εσένα που η μισή Θεσσαλονίκη σε αποθεώνει και η άλλη μισή σε λατρευει, εγώ ένας ταπεινός και τιποτενιος μπουρδελιαρης δεν μπόρεσα να κατανοησω αυτήν την υπέρμετρη αποθέωση που σου έδωσαν απλόχερα οι κατοίκη αυτής της μεγαλούπολης. Αλλά μετα από εσωτερική σκέψη κατελιξα στην εξης κατανόηση «αν ζούμε σε έναν κοσμο μετριότητας και κατωτερότητας ένας λιγότερο μέτριος φενετε σαν θεότητα που αναγεννηθηκε». Λοιπον μετα από αυτό το ποιητικό αριστούργημα που έγραψα ας πάμε στην κριτική της Έλενας. Η κρητική γράφετε μετά από εμπειρία δυο συνεδρίασεων και μετά από ανάγνωση πολλών άλλον κρητικών. Η τσατσά είναι απαράδεκτη σε αυτό μαγαζη, γιατί μετα από κάθε πελάτη απλα βουρτσιζη το κρεβάτι και τίποτα άλλο, ουτε να σφουγγαριση και να τσεγνωση τα νερά που είναι στο πάτωμα από τον προηγουμένω ουτε αλλαζη τα καταραμένα σεντονια σε όλη την βάρδια εκτός και αν τις το αναφερεις. Τώρα η Έλενα είναι ένα μιλφ που φοράει ένα σουτιεν με μεταλα οπου το νερουλό στήθος της το γεμίζει και στην πρωτη ματια φενετε και γαμω τα οπλα. Λίγη κοιλιτσα αλλά τίποτα το ενοχλητικό και μεγαλο κολο που είναι και αυτό νερόυλο και όχι αφρατο γιατί όταν την γαμας όλος ο κολος συνταράσσεται. Στο δωμάτιο μέσα δεν ξέρει να μιλάει ουτε ελληνικά μα ουτε και αγγλικά και συνεχούς γελαει, στην αρχή δεν ήξερα γιατί αλλά μετα το ψυχολογισα και είμαι αρκετά σίγουρος για το νόημα πίσω από τα γέλια. Η γυναικα ξέρει να γαμιετε αλλά όχι να γαμαει και όσο για το τσιμπούκι της είναι για κλαματα. ΚΑΛΑ ΡΕ ΕΙΣΤΕ ΣΤΑ ΚΑΛΑ ΣΑΣ ; Τι κρητικές είναι αυτές ; Μονο το κεφαλή μέσα στο στόμα και λίγο ο κορμός με μηδέν εναλαγη έντασης ή ρυθμού. Σε όλες τις στάσεις έχει μια παθητική στάση δηλαδή απλα κάθετε να την γαμησης, δεν ξέρω για τους αλλους αλλά αυτό το κανει και η Μπάρμπαρα το έκανε και η πετιτ Λιλή. Τίποτα το συνταρακτικό απλα που και που σου τριβή το στήθος. Τώρα μάλλον τα φιλια της και που αφήνει να τριβής πουτσες πανω στο κώλο και στο μουνι είναι αυτο που έχει τρελανη το πανελλήνιο. Εγώ είχα την εντύπωση αν την επερνά άλλες δυο φορες άνετα της τον εχωνα ακαποτα. Θέλω να πώ πως ωραία είναι τα φιλια και τα τριψιματα και μου αρέσουν και εμένα πολύ αλλά όχι να είναι στο κύριο μενού αυτή η υπηρεσία. Θα πω ένα παράδειγμα για την καντυ, κοπέλα δεν εκανε ακαποτα ουτε και φιλούσε αλλά ουτε και άφηνε τριψιματα όμως εγώ όπως είμαι σιγουρος και άλλοι τα έκαναν αυτά που η ίδια δεν έκανε σε όλο το κοινο της. Αυτό ηταν ωραίο γιατί δεν τα έκανε σε ολους που ερχόντουσαν απλυτη και μη ή μεθυσμένη. Αυτό έδειχνε σεβασμο στο πρόσωπό σου που ερχοσουν καθαρός και περιποιημενος και κερδιζες με την συμπεριφορά σου αυτά τα έξτρα που δεν τα έκανε σε ολους. Τώρα για τα γελακια της Έλενας, αυτή γελούσε γενικός χωρίς λογο και αιτία μετα από όλα τα ερωτικά κόλπα που καναμε. Κάποια στιγμη στην δεύτερη συνάντηση πάλι γελούσε και μετα μου δείχνει το ρολόι και συνέχιση να γελάει. Τοτε μου ήρθε φλασια ότι λογο της αδυναμίας της να επικοινωνιση και νομιζω ήθελε να πει ότι «αυτος νομιζη είμαι η γκομενα του και θα γαμιωμαστε όλο το βραδυ» και αυτό της προκαλούσε γέλια. Δεν είμαι ψυχολόγος αλλά αυτή την εντύπωση μου έδωσε. Εν κατακλείδι η Έλενα είναι η Έμα σε πιο light εκδωση και με καμια δυναμη δεν είναι αυτό το θωρηκτό που πολλοί την παρουσιάζουν.Χμμμ;

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Έλενα
markarian2
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
1 Μαϊ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
28
Likes:
268
Πόντοι:
290
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 geroksouras

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού