Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.4 151 10
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Γράφω κριτική μετά από πολύ καιρό αφού δεν πήρα κάτι αξιόλογο για να γράψω το τελευταίο διάστημα. Κεφάλι σε τοίχο! Έτσι σήμερα μπήκα στο έρως και βλέπω ένα νέο μωρό όπως είπε η τσατσά την Γκαμπριέλα από Ρουμανία. Ένα πιπινάκι καύλα 19 χρονών ξανθό με ωραίο σώμα, κώλο, πρόσωπο και μεγάλα βυζιά. Χαμόγελο Και έτσι μπαίνω κατευθείαν με το απλό των 30.
Κάνω ντουζάκι και ξεκινάμε πρώτα φιλιά ρουφήγματα στο σώμα στα βυζιά που ήταν κόλαση Γλώσσα και έπειτα αρχίζει να τρίβεται πάνω μου με το σώμα της ώσπου με καύλωσε. Μετά πέρασμα καπότας και πίπα καλή προς μέτρια εδώ θέλει δουλειά βάζει και χέρι. Και αρχίζουμε 1η στάση αυτή πάνω αρκετά καλή ξέρει να κινείται σε γρήγορο και δυνατό ρυθμό. Κουλ 2η στάση ιεραποστολικό να την καρφώνω και να της χουφτώνω τους βύζους εκεί έβγαζε και ψεύτικες κραυγέςΧμμμ; μετά τη παίρνω στα τέσσερα συνεχίζω το δυνατό κάρφωμα με φάπες στη κωλάρα της Κατσικογάμης και 4η στάση αυτή πάνω σε γρήγορο τέμπο ώσπου μετά μου τον έπαιξε και ήρθε το τέλος. Μαλακία Συνολικά ήταν πολύ καλή αντέχει το σφυροκόπημα δεν λέει όχι εκτός από δακτύλιασμα, και δεν βιάζεται καθόλου αφού κάτσαμε πάνω από τέταρτο μέσα. Λόγω του συστήματος μέσο όρο για όλα βάζω 8/10 και πιστεύω πως θα γίνει στανταράκι για όλους αν συνεχίσει έτσι.Ναι! Εγώ σίγουρα θα ξαναπάω στο μέλλον. Έρωτας

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Απριλίου 24, 2015
Όνομα κοπέλας
Γκαμπριέλα
academy X
Μέλος
Εγγραφή:
14 Αυγ 2013
Μηνύματα:
Κριτικές:
10
Likes:
47
Πόντοι:
10
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού