Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 409 10
Sex Studio 566348
Γενική βαθμολογία
 
7.7
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Η πιπίνα Κιάρα είναι σαν τα γκομενάκια που βλεπεις στα beach party στυλ tropicana στη μυκονο να κουναει την κωλαρα της σε καυλωτικούς ρυθμους.Η επιδερμιδα της ειναι οτι καλυτερο υπαρχει.Ρουφηξτε τα βυζιά της και θα με θυμηθητε.Η κωλαρα της χορταστικη σε αφη και μεγεθος. Στο σερβις ομως του απλου προγραματος ηταν κατωτερη σε σχεση με αλλες κοπελες.Γλυφει αρχιδια ελαχιστα και η πιπα της ειναι απλα καλη.Δειχνει σημαδια βιασύνης και προσπαθει να γαμηθει σαν πορνοσταρ.Θα της πηγαινε περισοτερο σε gfe αφου ειναι μικρουλα και γλυκια και δεν φαινεται σκυλα.Ισως να αποδιδει καλυτερα σε πιο ακριβο προγραμμα αλλα για καποιον που γαμαει συχνα υπαρχουν καλυτερα value for money

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Κιάρα
AssMaster
Ανώτερος
Εγγραφή:
7 Σεπ 2005
Μηνύματα:
Κριτικές:
61
Likes:
927
Πόντοι:
6.810
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
21 Απριλίου, 2015
οντως πολυ καυλομουνο αλλα 50ευρω και να γαμας χειροτερα απο τα 20 της φυλης ... δεν αξιζει
23 Απριλίου, 2015
Απλα ισως περιμενα το κατι παραπανω στο απλο προγραμμα και δεν το ειδα.Η κοπέλα ειναι ομορφη παντως
27 Μαΐου, 2015
Η συγκεκριμενη αξιζει με το προγραμμα των 50ευρω η των 70ευρω;
P
partouzalatris
07 Ιουλίου, 2015
Καταρχάς είχα διαλέξει την Λάρα και μου ηρθέ άλλη κοπέλα η Κιάρα δηλαδή,ωραίο σώμα και πρόσωπο γενικά αρκετά όμορφη κοπέλα.Στό θέμα συμμετοχής τώρα είμαι πολύ απογοητευμένος καθώς είχα διαλέξει το απλό πρόγραμμα που είναι 15 λεπτά η κοπέλα έδειχνε πολύ βιαστική και δεν κατάφερα ποτέ να έρθω σε οργασμό λόγου λίγου χρόνου και αποχώρησε η κοπέλα...Πρώτη φορά συμβαίνει κάτι τέτοιο είμαι πολύ δυσαρεστημένος τσάμπα τα 50 ευρώ.Τελευταία φορά που επισκέπτομαι στούντιο γιατί δεν λέει να δίνεις 50 ευρώ και εν καιρό κρίσης και να μην χύνεις έλεος......Η κοπέλα για μένα δεν αξίζει ούτε τσάμπα να την γαμίσεις....Ξενέρωτη!!!!!
4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4