Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.1 45 10
Sex Studio 56942
Γενική βαθμολογία
 
6.9
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Αντζελα ξανθια κοντη με πιασιματα,μικρο στηθος με πεταχτη ρωγιτσα,εμφανιστηκε με σουπερ σεξυ κοκκινο κορμακι και ψιλοτακουνα,καταγωγη δεν ξερω δε ρωτησα

Στο δωματιο εκανε κατι ψευτοπαπαριες για να με ανηψωσει το ηθικο...Μου εγλειφε τις ρωγες και μου επαιζε τον πουτσο...Περασμα καποτας,μετριο τσιμπουκι με πολλα παιχνιδια με τη γλωσσα τον επαιρνε επιφανειακα και μονο το πουτσοκεφαλο ΜαλακίαΜαλακία
25-30 δευτερολεπτα διαρκεια πιπας Κεφάλι σε τοίχο!Κεφάλι σε τοίχο! πρωτη σταση πισωκολλητο 1 λεπτο και κατι δευτερολεπτα,οπου ενω το γουσταρα πολυ και ειχε γινει και αυτη μουσκεμα βγαινει αποτομα και αλλαζει σταση απο μονη της για ιεραποστολικο,ξενερωσα εκει ειναι η αληθεια,στο ιεραποστολικο τη γαμησα οσο πιο δυνατα μπορουσα,εβγαζε και κατι δυνατες κραυγες,μετα αρχισε να μου λεει στο 5 λεπτο οτι δεν εχω χρονο Κεφάλι σε τοίχο!Κεφάλι σε τοίχο! που να χυσω ο ανθρωπος...μου βγαζει την καποτα και αρχιζει handjob οπου εχυσα πανω μου και στα χερια της...Πλυθηκε ειπε ενα ξερω γεια σου κι εφυγε...Βιαστικη επιπολαιη και διεκπεραιωτικη θα ελεγα,δε θα την ξαναπληρωνα με τπτ...

ο χωρος καθαρος και η τσατσα ευγενεστατη μου εδωσε πετσετα να κανω και μπανιο.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Άντζελα
Al Kavlone
Μέλος
Εγγραφή:
25 Αυγ 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
33
Likes:
3
Πόντοι:
11
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
14 Απριλίου, 2015
α ρε AL δεν εστειλες τα παιδια να γκρεμισουν το μαγαζι
να γλυτωσουμε και εμεις και αυτοι
14 Απριλίου, 2015
α ρε AL τα υπολοιπα μου τα κοβουν
κανε τρεις μερες νηστεια προσευχη μετανοια
που μπηκες
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2