Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 34 10
Γενική βαθμολογία
 
6.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Συναντηση με την πασιγνωστη και περιβοητη Εμμα λοιπον 2η φορα μεσα σε 2 χρονια και δεν εχει αλλαξει τιποτα...

Μετριου αναστηματος κορασιδα απο ρουμανια,πολλη αδυνατη με ωραια σιλικον βαλλευ βιζια,ασχημη μουρη και ασχημο γενικα σωμα

Στο δωματιο μπηκε σαν τη μεγαλη παρασκευη λες και εχουμε επιταφιο ΜαλακίαΚεφάλι σε τοίχο!...λεω απο μεσα μου ωχ τον ηπιαμε κλαρινο,ειχε και μια απαισια μυρωδια το στομα της σαν να μυριζε αλκοολ με σπερμα και πιτογυρο ενα πραγμα το οποιο ηταν και εντελως καβλε,ηθελα να την πω να φυγω αλλα το μετανιωσα,λεω μπας και κανει τιποτα καλο και μας ανεβασει...Αρχισε κατι ψευτοχαδια εκει μου ελεγε και κατι ψευτομαλακιες και καλα να καβλωσω,αλλα πουτσες...με το ζορι ανορθωση εγω αρχισε να κανει μια κατω του μετριου πιπα και ειχε παρει μια σταση που δεν μπορουσα να πιασω τιποτα....Τη σηκωνω την πεταω κατω ανασκελα κι εκει μπορω να πω πηρε λιγο μπρος η ομαδα,περασμα καποτας πρωτα πισωκολλητο για να μου φυγει η μποχα απο το στομα της και μετα απο πανω οπου ηρθε και το τελος,σε αυτο βοηθησε το οτι ηρθε αυτη σε οργασμο,ειχαν γεμισει τα ποδια μου απο τα υγρα της ΚουλΝαι!...Με αγκαλιασε με ευχαριστησε με φιλησε στο μαγουλο και εφυγε...Δεν ενθουσιστηκα ουτε τωρα οπως και 2 χρονια πριν,νομιζω για πολλα κοριτσια γραφονται υπερβολες...Το δωματιο δεν ηταν πολυ καθαρο,ειχε σταγονες στην ακρη του σεντονιου και δεν ειχε αφρολουτρο η΄σαπουνι για να πλυθεις.. Τελευταια φορα εγω προσωπικα με Εμμα δε θα ξαναδοκιμασω

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Έμμα
Al Kavlone
Μέλος
Εγγραφή:
25 Αυγ 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
33
Likes:
3
Πόντοι:
11
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
13 Απριλίου, 2015
Γαμημενη κριση.!!! πριν χρονια η ανασα της Εμμας μυριζε στοματικο δυαλημα το οποιο χρησημοποιουσε παντα μετα απο καθε πελατη, φενετε αυτο το εχει κοψει, γιατι και στην δικια μου επισκεψη με την Εμμα, αν και δεν το εγραψα, η ανασα της μυριζε αρκετα αλκοολ και...ελιτσες.???!!! Χμμμ; κατι τετοιο...μαλλον καποιος συναθλητης πληρωσε κατι παραπανω απο απλο προγραμμα και τα τσουζανε μεσα με τον συναθλητη, φενετε κερνανε κρασακι με ποιατακι σαν τα μπαρακια.?? Κεφάλι σε τοίχο!
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1